Sakarya’da depremde Kaç kişi yaralandı!

Düzce'nin Gölyaka ilçesinde saat 04.08'de Sakarya'da da hissedilen 5.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Yaşanan deprem milyonlarca vatandaşı uykusundan uyandırırken Sakarya’da deprem nedeniyle yaralanan ya da paniğe kapıldığı için hastaneye başvuranlar olduğu öğrenildi. İşte Sakarya’da depremin ardından hastaneye başvuranların sayısı…

Kandilli Rasathanesi depremin merkez üssünü Düzce Gölkaya-Sarıdere olarak açıklandı. Deprem, Başkent Ankara, İstanbul, Kocaeli ve birçok ilde hissedildi. 5.9 büyüklüğündeki depremin derinliği 6.5 km olarak kaydedildi.

İlgili Makaleler

Düzce merkezli gerçekleşen depremin ardından birçok kişi Sakarya’da yaralanan yada ölen var mı? sorusunu merak etmeye ve araştırmaya başladı. Sabah saatlerinde Düzce’nin Gölyaka ilçesinde saat 04.08’de 5,9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Depremde Sakarya şiddetli şekilde sallanırken vatandaşlar uykularından uyanıp kendini sokağa attı. Kendisini sokağa atan vatandaşlar 99 depremini hatırlayarak şehir merkezini merak etmeye başladı. Yaralı ya da hasarlı bina var mı sorusunu merak eden vatandaşlar korku ve panik içinde bu konuyu araştırdı.

SAKARYA’DA DEPREMDEN KAYNAKLI 70 YARALI VAR!

Yaşanan deprem sonrası panik yapan vatandaşlar kendilerini yaralarken düşme, takılma, atlama gibi olaylardan dolayı hastanelere başvuru olduğu öğrenildi.

Edinilen bilgilere göre deprem nedeniyle yaralanan 70 kişi hastaneye başvururken bunların yarısının da taburcu olduğu öğrenildi. Vali Kaldırım da depremde yaralanan vatandaşları hastanede ziyaret etti. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu