Sakarya’da çözümün adresi bu masa

#ferizlide.com

Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Çözüm Masası Koordinatörü Kasımoğlu, sürdürdükleri çalışmalarla ilgili bilgiler verdi: “Vatandaşlarımızın istek, şikâyet ve görüşlerini değerlendirip ilgili birimlere aktarıyoruz. İş takibi yaparak birimlerden gelen cevapları vatandaşlarımıza en hızlı şekilde iletiyor ve çözüme kavuşturuyoruz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü Çözüm Masası Koordinatörü Ömer Kasımoğlu, sürdürülen çalışmalar hakkında bilgi verdi. 2018 yılının son altı ayına ait istatistikleri paylaşan Kasımoğlu, “Son altı ayda 12 bin talebi çözüme ulaştırdık. Bu taleplerden 2 bin 740’ı telefon, bin 711’i internet ortamı, 468’i mobil uygulamalar, 234’ü mail ortamı, 372’si yüz yüze ve 541’i ise diğer farklı iletişim araçlarının kullanılması yolu ile bizlere ulaştı. İlgili birimlere ulaştırılan taleplerin değerlendirilerek vatandaşlara çözümün iletildiği süreçlerdeki başarı ortalamasında ise yüzde 97’lik bir oran yakaladık. Sakarya’da çözümün adresi olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Aradığınız an çözüm başlar

Çözüm Masası’nın vatandaşların zaman kaybını önleyerek yerel yönetimle kaynaşmasını, daha kolay ve daha iyi hizmet almasını sağlamak amacıyla hizmet verdiğini söyleyen Kasımoğlu, “Vatandaş odaklı bir hizmet anlayışındayız. Birimimiz vatandaş ile belediye arasında bir köprü vazifesi görüyor. Vatandaşlarımızın istek, şikâyet ve görüşlerini değerlendirip ilgili birimlere aktarıyoruz. İş takibi yaparak birimlerden gelen cevapları vatandaşlara en hızlı şekilde ileterek Sakarya’da sorun varsa çözüm biziz demeye devam ediyoruz. 7 gün 24 saat ALO 153 ekiplerimiz vatandaşlarımızın olası sorunlarını çözmek için görev başında olmaya devam ediyor. Vatandaşlarımız ALO 153’ü arayarak talep ve şikayetlerini rahatlıkla iletebilirler” dedi.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x