Sakarya Travel Turkey Fuarında Yerini Aldı

#ferizlide.com

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nden bildirildiğine göre; Bu Yıl İzmir İlinde 6-8 Aralık 2018 Tarihleri Arasında 12. si Düzenlenen.

Travel Turkey Fuarında İlimiz Yerini Aldı

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri ERSOY açılışta yaptığı konuşmasında; bu yıl turizmde önemli bir ivme yakalandığımızı, bunun önümüzdeki yıllarda gelişerek devam edeceğini, Ülkemizin turizmde büyük bir atılım yapmaya hazır olduğunu, sektör temsilcilerinin de hazır olması gerektiğini belirtti.

İlimiz fuara MARKA projesinde, Valiliğimiz adına İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü öncülüğünde Adapazarı, Kocaali ve Taraklı Belediyeleri, Ramada Otel, Best Western Premier Otel ve Taraklı Eymen Yöresel Ürünler ile katılım sağlamaktadır.

Koordinatörlüğünü Volkan NURCALI nın yaptığı Fuarda standlarımızda İlimize ait turizm materyalleri, kabak ve kabaktan yapılan ürünler, uhud tatlısı, ev makarnası, fındık gibi birçok ürünün tanıtımı ve ziyaretçilere ikramı yapılmaktadır. Ayrıca İlimiz standlarını ziyaret ederek kayıt yaptıranlar arasında yapılacak çekiliş ile Best Western Premier ve Ramada Otel de 2 kişiye, 2 gece ücretsiz (hediye) konaklama imkanı verilecektir

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x