Sakarya Ticaret Borsası İftarda Buluştu

Sakarya Ticaret Borsası’nın geleneksel iftarı Reisoğlu Tesislerinde yoğun bir katılımla gerçekleşti.

https://www.ferizlide.com/1383

Sakarya Ticaret Borsası’nın geleneksel iftarı Reisoğlu Tesislerinde yoğun bir katılımla gerçekleşti.

STB Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerinin katılım sağladığı iftar yemeğine; ilimiz protokolü, sivil toplum kuruluşlarının başkanları, borsa komiteleri ve üyelerinin yanısıra borsa personeli katılım sağladı.

Dualar ile başlayan programda oruçların açılmasının ardından Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı yaptığı konuşmada; “Manevi duyguların yoğun olarak yaşandığı dayanışma ve yardımlaşma duygularının güçlendiği, sultanı ramazan ayında, birlik ve beraberliğimizin en güzel göstergesi olan bu anlamlı günlerde siz değerli konuklarımız ile bir arada olmanın mutluluğu içindeyiz. Ramazan ayının, ülkemizde olduğu kadar, yakın coğrafyamızda ve tüm dünyada barışa ve dayanışmaya vesile olmasını diliyorum. Bizim için önemli unsur üyelerimiz le böyle güzel bir gecede bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Geçtiğimiz yıllarda geleneksel hale getirdiğimiz onur üyeliği plaketini bu akşamda borsamızda 35 ve 40. yılını dolduran üyelerimize sunacağız. Bugünlere gelmemizde katkıda bulunan tüm üyelerimize şahsım ve kurumum adına şükranlarımı sunarım.” dedi.

İftar davetinde düzenlenen plaket töreninde; Vedat Gezici’ ye, Hasan Basri Gür’ e, Akova Un Yem Sanayi Ticaret A.Ş. adına Nizamettin Sarı’ ya, Et ve Süt Kurumu Sakarya Et Kombinası adına Ayşe Bitiş’e S.S 476 Sayılı Ortaköy Fındık Tarım Satış Kooperatifi adına Hasan Hüseyin Abay’a, S.S 202 Kocaali Fındık Tarım Satış Kooperatifi adına Ahmet Gökdemir’e, Adalım Süt Ürünleri Gıda Hay. İnş. Nak. Tic. San. Ltd. Şti. adına Fatih Yenipazar’a, S.S 260 Sayılı Karasu Fındık Tarım Satış Kooperatifi adına Ali Şakar’a, S.S 747 Sayılı Hendek Fındık Tarım Satış Kooperatifi adına Hüseyin Pehlivan’a Borsa Üyeliğinde 35. ve 40. Yılını doldurmalarından dolayı onur plaketi takdim edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu