Sakarya nehrini yine kim zehirledi?

#ferizlide.com: Sakarya su ürünleri müdürlüğü yetkilileri vatandaşları uyardı: Balık avlamayın nehre dökülen atıklar yüzünden balık ölümleri başladı!

Sakarya su ürünleri müdürlüğünden gelen istek üzerine Ferizli belediyesinden şu anons yapıldı:

Sakarya nehrine kimyasal atık dökülmesi sebebiyle balık ölümleri meydana gelmektedir.

Bu vesileyle vatandaşlarımızın balık avlamamaları önemle duyurulur.

Yaptığımız araştırmada Sakarya nehrine kimyasal ve ya fabrika atığı döküldüğü öğrenildi. Bu vesileyle de balık ölümleri gerçekleştiği su ürünleri yetkililerince Ferizli belediyesinden anonsla halka duyuruldu.

Şimdi merak edilen ve balık ölümlerine sebep olan kimyasal ve ya fabrika atıklarını Sakarya nehrine kim yada kimler döktü?

Muhtemelen 3. OSB’den döküldüğü söylentileri doğrumdur?

Halkımızın sağlı adına ilgili mercilerden kamuoyu adına açıklama  beklenmektedir.

Kimyasal mı? Atık mı?

#ferizlide.com:

Mustafa üstübi ferizli

Abone Olun
Bildir
guest
4 Yorum
en yeniler
eskiler beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Baki Ayazoğlu
Baki Ayazoğlu
1 yıl önce

Duyarliligin icin tesekkurler abim senede 3/4sefer bu tarz bi katliamla yuz yuze geliyoruz malesef.maliyeti ona gore yuksek oldugu icin filtreleme sistemini kullanmayan zehirini direkt dereye döken fabrika yetkilileri ve bu konuyu takip eden yetkili mercihlerimiz otururur bi yemek yer cezasiz sıkıntısız bu konuda atlatilir.istihdam sağladigi icin tum gucun kendi oldugunu sanan ukala patron ve onu yalayan sayin yetkili rabbim mustehakinizi versin ne diyim…

Murat bozkurt
Murat bozkurt
1 yıl önce

Belediye hoporlöründen anons vermeyi bilecek kadar duyarlı bir belediyemiz varsa onu önlüyecek mekanizmaları çalıştıracak bir mercimiz yokmudur …bu işin müsebbip lerine hesap soracak merci neresidir…çok acayip bi durum ..peki bunu sorgulayacak bu işin üzerine gidecek sorumlu gazetecilerimiz de mi yok..

İşin özü ; körler , sağırlar; birbirini ağırlar..

Mevlide taşlı
Mevlide taşlı
1 yıl önce
Yanıtla  Murat bozkurt

Sorumluluk hisseden gazeteci var işte yazmış sende yorum yazmışsın bu haberin altına. Ya sen ne yazdığının farkında değilsin, ya da ne okuduğunun! Bu konuyu duyuran ferizlide.com habere onun sorumlusu mustafa beye teşekkür ederim. Sakarya nehrini zehirleyen patronlar CORONA var haberiniz ola….

Murat bozkurt
Murat bozkurt
1 yıl önce

Baki bey ne söylemek istediğinizi söylemiş maşallah…siz anlamamışsınız..

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
4
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x