Şahin eğitimde fark yaratıyor

İlimizin seçkin okullarından Şahin Sağlık Meslek Anadolu Lisesi Müdürlüğünde, kurumun eski Müdürü Mediha TuncelL’ in ayrılması ile yeni Okul Müdürlüğüne İbrahim Kızılkaya göreve gelmişti.

İbrahim Kızılkaya Adapazarı ilçemizin Adabilim Okulları Kurucu Müdürlüğü ve İlköğretim Müdürlüğü, Pi Analitik Dershaneleri Müdürlüğü ve en son olarak Yedi İklim Dershanesi Müdürlüklerinde görev yapmıştır. Başarılı hizmetleri ile eğitim camiasının takdirini toplayan İbrahim Kızılkaya Özel Şahin Sağlık Meslek Lisesi’ sindeki görevine 2017-2018 Öğretim Yılının 2.Kanaat Döneminde başlamıştır.

Maltepe’deki kampüsünde eğitim faaliyetlerini sürdüren Şahin Mesleki ve Anadolu Lisesi Müdürü İbrahim Kızılkaya : “ Sağlıkta kariyer yapmak isteyen gençlerimizi tanışmaya bekliyoruz. Hem meslek edinmek isteyen hem de üniversiteye hazırlayan bir okul olarak gençlerimizi topluma faydalı bireyler haline getirmek üzere çalışıyoruz. Erken meslek sahibi olmak isteyen ve üniversite eğitimi almak isteyen gençlerimizle tanışmak istiyoruz. Şahin Sağlık Meslek Lisesi’nde; ‘Hemşire Yardımcılığı’, ‘Ebe Yardımcılığı’ ve ‘Sağlık Bakım Teknisyenliği’ bölümleri ile öğrencilerimize eğitim vermeye devam ediyoruz. ” dedi.

Başarıları ispatlanan çalışmaları ile emsallerine örnek olan, azimli gayretli Müdürümüze bizde başarılı bir Eğitim Öğretim Yılı geçirmesini diliyoruz. Öğrencilerimize, velilerimize ve Milli Eğitim camiasına hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu