Saha açılışı eksikler bitince yapılacak

#ferizlide.com

Eski top sahasının yenilenmesi çalışmalarının bitirildiği, Ferizli belediyesince Salı günü açılışı yapılacağı çalışmalarının ardından spor il müdürlüğünden açıklama geldi.

Gençlik Spor Hizmetleri İl Müdürü Fatih Çelikel ve Şube müdürleri ile birlikte Ferizli İlçe Kaymakam Vekili Fatih Kurt’u makamında ziyaret ederek Ferizli ilçesinde yapılan spor tesislerini değerlendirdiler.

Gençlik Spor Hizmetleri İl Müdürü Fatih Çelikel “spor Bakanlığımızın ve Sakarya valimizin talimatları doğrultusunda Ferizli ve diğer ilçelerimizde spor tesislerimizi eksiklerini tamamlıyoruz. Bir taraftan da yeni spor tesislerimizde yapmaya devam ediyoruz. Ferizli ilçemizde de yapılan spor kompleksimiz de en yakın zamanda bitirip açılış tarihini belirleyeceğiz. Ardından birlikte açılışını hayırlısı ile yapacağız” diye Belirtti.

Ferizli İlçe Kaymakamı Fatih Kurt’ta “ilçemizde yapılan spor kompleksimizi çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Gençlerimiz bundan sonra daha modern,  güzel sahada, tesislerde spor yapma imkanına kavuşacaktır. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x