Saadet adayı Bay; “Tüm kesimler bizimle rahat edecek”

#ferizlide.com

Saadet Partisi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fahrettin Bay Ferizli esnaflarıyla bir araya geldi. Başkan Adayı Bay, “Biz şehrimizin ve esnaflarımızın sorunlarını çok yakından biliyoruz. Sakarya’nın genelinde olduğunu gibi Ferizli ilçemiz için de yeni projelerimiz var.

Kalkınma ancak Saadet’le mümkündür” dedi.

Saadet Partisi (SP) Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fahrettin Bay beraberinde partinin Ferizli Belediye Başkan Adayı Halim Aşık’la birlikte ilçedeki pazaryerini ziyaret etti. 

Esnaflarla sohbet edip ekonominin nabzını tutan Bay ve Aşık,  esnaflara işlerinde başarı ve bereket diledi. 

Ferizli’nin tüm mahallelerini Halim Aşık’la birlikte karış karış gezdiklerini kaydeden Fahrettin Bay, ilçenin daha fazla yatırım ve ticaret çekmesi gerekli olduğunu söyledi. Bay, “Ferizli daha fazla yatırım istiyor. Bunu en iyi biçimde görenlerden biriyim. Şu an bu ilçe hak ettiği yerde değil. Ferizli’nin öne çıkan değerleri, yatırımlarla birleştirilerek çok daha iyi noktalara gelebilir. Yeni bir vizyon, yeni bir bakış açısı gerekli..Bu da ancak Saadet Partisi’yle mümkündür. Bu deneyim ve birikim bizlerde mevcut” dedi. 

Ferizli’de gördüğü ilgiden son derece memnun olduğunu söyleyen Saadet Partisi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fahrettin Bay şöyle devam etti: Bugün esnafımızı ziyaret ettik. Bizi adeta bağırlarına bastılar. Tüm kesimler olduğu gibi esnafımız da Milli Görüş belediyeciliği hasretle bekliyor. İsrafın önüne geçen, liyakate önem veren, ileri görüşlü ve vizyoner belediyecilik yalnızca Saadet’le mümkündür.  

Biz şehrimizin ve esnaflarımızın sorunlarını çok yakından biliyoruz. Sakarya’nın genelinde olduğunu gibi Ferizli ilçemiz için de yeni projelerimiz var. Bu projelerimizi Allah’ın izniyle hayata geçirmeyi planlıyoruz. Esnafımız şehrimizin bel kemiğidir. Yapacak olduğumuz hizmetleri esnafımızın vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştireceğiz. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu