Rüveyde Güneş Ortaokulu’ndan Anlamlı Ziyaret…

#ferizlide.com: Ferizli Rüveyde Güneş Ortaokulu öğrencileri “Güneşoğlu Süt Ürünleri “ ve “Arsan Kauçuk “fabrikalarına teşekkür amaçlı ziyaret gerçekleştirdiler.

Okul Müdürü Nazmi Bıyıklı ve Sosyal Bilgiler Öğretmeni Banu Akagündüz’ün nezaretinde gerçekleşen ziyarette 6.sınıf öğrencileri öğretmenleri ile birlikte önce ”Güneşoğlu Süt Ürünleri’’ fabrikasında üretim birimlerini gezerek yetkililerden bilgi aldılar.

Daha sonra Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Muzaffer Güneş’i makamında ziyaret ettiler. Sayın Muzaffer Güneş, öğrencilerle sıcak bir ortamda sohbet ederek ziyaretlerinden duyduğu memnuniyetini dile getirmiş ve öğrencilerden çok çalışarak bu memlekete faydalı birer insan olmalarını isteyerek şu an imkanların buna elverişli olduğunu vurgulamıştır. Daha sonra okul müdürü, öğrencilerle birlikte günün anısına okullarına Fen ve Teknoloji Atölyesi (FETEMM)kazandıran Sayın Muzaffer Güneş’e Okul Aile Birliği adına plaket takdim ettiler.

Ziyaretin ikinci bölümünde Arsan Kauçuk fabrikasına geçen Rüveyde Güneş Ortaokulu öğrencileri fabrikayı gezerek yetkililerden bilgi aldılar. Fabrika Müdür Yardımcısı Harun Peynirci, öğrencilerin üretim aşamaları ile merak ettikleri tüm soruları cevaplandırdı. ardından okul müdürü ve öğrenciler FETEMM Atölyesine katkılarından dolayı teşekkür ederek Okul Aile Birliği adına plaket takdim ettiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu