Rahatsız olduğu haberler için mahkemeye gitti

Ferizli eski balediye başkanı Ahmet Soğukbaşkanlığı döneminde iki arsayı yeğeninin üzerine geçirdiği iddialarından ulusal basında çıkmasıbdan rahatsız oldu.

Aynı dönem AKPden meclis üyeliği yapan Ertan Ak’ın başkan Soğuk hakkında yaptığı açıklamalar ulusal basında yer alması eski başkanı rahatsız ve huzursuz etti.

Bu durumdan rahatsız olan eski başkan Ahmet Soğuk soluğu mahkemede alarak avukatı aracılığıyla haberlere erşimi iptal edilmesini talep etti.

Buna göre Sulh Ceza Mahkemesi’nin Ahmet Soğuk’un talebiyle ilgili kararını 24 saat içerisinde sonuçlandırması gerekiyor.

 

Abone Olun
Bildir
guest
4 Yorum
en yeniler
eskiler beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Yumurtacı
Yumurtacı
25 gün önce

H… Ahmet, D…. Ahmet. Allah b…. versin Ahmet.

ak saçlı
ak saçlı
25 gün önce

madem böyle bir yolsuzluk vardi ertan bey bu zamana kadar nerdeydi ne olduda şimdilerde bunu ifşa e diyorsun neyi istedin de vermediler. insana sormazlarmi bu zamana kadar nerdeydin şimdi benim sana bir sorum var organize sanayiinin yanındaki findik bahçelerini neyle nasil aldin meclise girmeden önce kızılay şube başkanıydın bildiğim kızılayda maaş vermiyorlardı sana diyelim kızılaydan sonra aldin nasil aldin bunlari aciklada kim ak kim kara ferizli görsün tutturmuşsunuz bi ahmet soğuk adama iç işleri bakanı müfettiş yollamış içişleri bakanlığı mahkeme açmış hepsinden beraat etmiş sen adaletten dahamı iyi biliyorsun durup durup facebook tan senede bir yayın yapip suyu bulandiriyorsun ahmet… Daha Fazlası »

Eylül
Eylül
26 gün önce

Ertan bey böyle bir yolsuzluktan rahatsız olmuş gerekeni yapmış kendisine cesaretinden dolayı teşekkür ederim ama belediyeyi devralan arkadaş bu işleri sen takip et yolsuzluk varsa gerekeni sen yap diye sana oy verdik

Murat
Murat
26 gün önce

Rahatsız olması doğal belki tekrar belediye başkanı olmak istiyordur ne var yani Yeğeni almışsa belki milyonerdir belki piyangodan para çıktı…

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
4
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x