Protokol Ve Halk Bayramlaşması

#ferizlide.com: Protokol Ve Halk Bayramlaşması Geniş Katılımla Gerçekleştirildi

Ferizli’de protokol ve halk bayramlaşması Koca Çeşme Parkı’nda geniş katılımla gerçekleştirildi.

Saat 13.30’da başlayan bayramlaşma programına Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Cezaevi Komutanı Salim Çetinkaya, Jandarma Komutanı Zafer Aydoğan, Emniyet Amiri Murat Köksal, Milli Eğitim Müdürü Soner Yılmaz, İlçe Müftüsü Bedri Sinan Yazıcı, belediye meclis üyeleri, Siyasi Parti ilçe başkanları ve temsilcileri, muhtarlar, STK’lar, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Protokol ve halk bayramlaşması yaklaşık bir saat sürdü. Ferizlilerin yoğun ilgi gösterdiği bayramlaşma programında, protokol mensupları vatandaşlarla bayramlaştı. Belediye Başkanı Gündoğdu başta esnaf olmak üzere Ferizli’nin tüm mahallerine yaptığı ziyaretlerle bayramlaşma programına gün boyunca devam etti.

Ramazan Bayramının başta aziz milletimiz olmak üzere tüm İslam coğrafyasına ve insanlığa huzur ve barış getirmesini temenni eden Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, katılımcılara tek tek teşekkür etti ve bayramlarını kutladı. Bayramların kardeşlik ve dayanışma duygularının geliştiği, manevi duyguların doyasıya yaşandığı müstesna günler olduğunu söyleyen Başkan Gündoğdu “Rabbim birliğimizi, dirliğimizi, kardeşliğimizi daim eylesin. Sizlere ailelerinizle ve sevdiklerinizle beraber hayırlı ve huzurlu bayramlar diliyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu