Polis Güray’dan Güzel Haber Ameliyatı Başarılı Geçti

#ferizlide.com

Serdivan’daki bir firari tarafından araçla sürüklerek ağır yaralanan polis memuru Günay Doğdu’dan ilk fotoğraf geldi.

Vali Balkanlıoğlu ve Emniyet Müdürü Kaya’nın ziyaret ettiği polisin durumu iyiye gidiyor.

Serdivan’da 16 Ekim akşamı yaşanan olayda, uygulama yapan polis memuru Günay Doğdu, bir cezaevi firarisi tarafından otomobille 100 metre sürüklenerek ağır yaralanmıştı.

2 gündür Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi(SAÜEAH)’nde tedavi gören Yunus Polisi Doğdu’dan ilk fotoğraf geldi.

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu ve Sakarya Emniyet Müdürü Fatih Kaya, bu sabah yataklı servise alınan polis memurunu ziyaret etti.

Yaralı polise “Geçmiş olsun” temennilerini ileten Vali Balkanlıoğlu ve Emniyet Müdürü Kaya, Doğdu’ya yaşanan olayla ilgili soruşturmanın büyük bir titizlikle yürütüldüğünü söylediler.

Balkanlıoğlu ve Kaya, Doğdu ve ailesiyle kısa bir sohbet ettikten sonra hastaneden ayrıldı.

Kafeler Sokağı’nda yaşanan olay sonrasında hemen hastaneye kaldırılan polis memuru Doğdu’nun hızlı bir şekilde ameliyata alındığı belirtildi.

Boynunda ve kollarında kırıklar olduğu öğrenilen polis memurunun kafa bölgesinde de ciddi hasar olduğu gözlendi.

SAÜEAH’ta çok sayıda doktorun katıldığı operasyonda Doğdu’nun boyun bölgesine platin takıldığı ve baş bölgesine çok sayıda dikiş atıldığı öğrenildi.

Kolları alçıya alınan polisin boyun bölgesine de hareket etmemesini sağlayan boyunluk yerleştirildi. Bilinci açık olan polis, ziyarete gelen kişilerle konuşarak sohbet ediyor. Yaralı polisin tedavisi sürüyor.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x