Peki, Ölüm sebebi ‘salgın hastalık’ ne demektir?

#ferizlide.com:Kafa karıştıran bu ölüm nedenleri kamuoyundan ve hasta yakınlarından saklanıyor mu?

Koronavirüs salgını başladığından beri yapılan cenaze uygulamaları ve defin evrakları kafa karıştırıyor.

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi pandemiye ayrılarak sadece corona hastalarının tedavi edildiği yer olarak ilan edildi mi? edildi.

İlgili Makaleler

Peki, burada tedavi görürken ölen kişinin ölüm nedeni nedir?

Eğer corona covid 19’dan öldüyse neden ölüm belgesi salgın hastalık(doğal ölüm) diye yazılıyor. Acaba coronavirüs’ten başka bir salgın daha mı var?

Şayet coronadan ölmediyse neden bütün uygulamalar covid19’dan ölmüş muamelesi yapılıyor?

Neden ölenlerin yakınlarına negatif deyip işlemleri pozitif olarak yapılıyor?

Nedendir hemen hemen bütün ölüm vakalarında ölenin yakınları bizim hastamız coronadan ölmedi iddiasında bulunuyor?

Bilindiği üzere Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi sadece Corona hastalarını kabul ediyor ve hasta burada vefat ediyorsa bu ölümün adı covid 19’mu olmuş oluyor?

Tüm bunlar kamuoyunda ve bilhassa hasta yakınlarında ve ölümle sonuçlana vakalarda bir tedirginlik ve bir panik yaratıyor!

İl Sağlık yetkililerinin bu karmaşayı kargaşaya dönüşmeden kamuoyuna açıklaması gerekmektedir.

#ferizlide.com: Mustafa üstübi

Bir Yorum

  1. Ben daha bugun dedemi kaynettim o hastane de hepsinin allah belasını versin
    Dedem nail malkoç. Azraymır hastalıgı için adatıp hastanesine götürdük. Cogerinde gençlipinden beri olan bı nokta oldugu için korono virisü süpesiyle. Sakarya arastırma hastanesşne sevk edildi. Oraya gitt bu zmana kadar yaşamdımız şeyleri yaşatırlar dedimi göz göre göre ölüme götürürler. Hemşirler ilgisiz. Bşze deidkleri şey şuu yemin ediyorum bu biz bu hastaya bakamıyız refaktcı olamsı gerikıyo eeee madem korno doye alınan hastaya nası refakatcı bakıcak dıyebiliyolar neyse tam 6ngün hastanede kaldık bunaltıngun boyınca 3 kere yanımıza doktor ugardı ve kapının arasından konuşuyolar sordukları şey sadece nasıl ıyımo anlatıyorum durumu dıyoeum azraymırı çok azdı iyice elden auaktan düştü dıyorum onun için bi tedavı yapamayız dıyolar. Ve son gun yani bugun dedem vefat etıı. Befat etmeden hemşireler anladı bize bilgi vermeden doltarlı cagıdı ve 5 dk içinde tam 20 tane doktor dedemin başına toplandı. Gösteriş olsun diye (dedemin 2 test sonuca megatif çılltı ) allah belalarını versin. Hakkımız spnuma kadarbharam olsum aldıkları o haram para coluk öocugundan cıksın onların ölümü de bu şekilde cacı çekerek olsun inşlh tek duamız buu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu