Özgenç yeni yüzüyle çiftçinin hizmetinde

Bölgemizin geniş tarım ürünleri potansiyeline sahip ÖZGENÇ TARIM yaptığı yeni yatırımlarla çiftçiye daha geniş imkanlarda hizmet sunuyor.

Genişletilmiş altyapı elemanları yeni depo kapasiteleriyle ve ürün çeşitleriyle müşterilerine hizmet etmeye devam ediyor.

#FERİZLİDE.COM: 

Özgenç Tarım Fındık, yem, un, mısır, gübre, tohum ve diğer tarım ürünleriyle Ferizli Seyifler, Adapazarı ve Eskişehir’de olmak üzere geniş ekipmanıyla hizmetlerini yürütüyor.

ÖZGENÇ TARIM ŞÖYLEDER:

Çiftçilerimizle verimli bir iş birliği ve dayanışma içinde, Dünya’nın en iyi fındıkları Özgenç’te…

Bu naddide ürünü, aromasını ve özelliklerini koruyacak şekilde özenle toplayıp, modern teknolojiye sahip tesislerimizde depolayarak yüksek kalitede ürün hazırlıyoruz.

Türkiye, Dünya çapında fındık üretiminin en yüksek olduğu ülkedir ve dünya piyasalarına her zaman yeterli miktarda ve yüksek kaliteli fındık sunmaktadır. Özgenç Tarım, fındık ticaretindeki gelişmelerini yakından takip eden ve üretim sistemlerine yansıtan bir firma olarak, değişen müşteri isteklerine cevap veren, müşteri odaklı bir üretim ve satış politikası ile çalışır.

Özgenç Tarım, kabuklu fındığı, tarladaki çiftçiden ambalajlayarak alır. ” Çiftçi Mutlu, Biz Mutlu “ politikası ile hemen o anda çiftçinin hakkını verir, çiftçiye değer verir. Tüm mamülleri bünyemizdeki araçlar ile depolarımıza sevk ederiz. Tesislerimizde üretilen tüm kabuklu fındık mamulleri, müşterilerimizle karşılıklı görüşmeler sonucunda, müşterilerimizin kendilerine has ihtiyaçlarına ve ürün spesifikasyonlarına uygun olacak şekilde, özenle üretilmektedir.

Özgenç Tarım, kabuklu fındığı Türkiye’nin ve Dünya’nın en büyük gıda markalara ve dağıtıcılarına tedarik eder. İç ve dış pazarda çikolata, pasta, şekerleme, dondurma ve bisküvi sektörlerinin lider markaları ile çalışmaktadır.

MISIR

Üreticiler ve çiftçiler ile işbirliği yaparak mısırı çiftçiden yaş olarak temin eder, modern donanıma sahip tesislerimizde kurutur, depolara, müşterilere ve fabrikalara ulaştırırız. Günlük mısır kurutma kapasitemiz 2.200 ton, mısır boşaltma kapasitemiz ise 3.500 tondur.

Özgenç Tarım, mısır ihtiyacını karşılamak üzere doğru mamülü, doğru zamanda, doğru lokasyondan temin ederken, değer katan ve verimlilik sağlayan tedarik zincirini yönetiriz. Bu doğrultuda önem verdiğimiz tedarik zinciri yönetiminin geliştirilmesine yönelik yatırımlarımıza her zaman devam edeceğiz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Özgenç Tarım için “Kalite” öncelikle müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamanın yanı sıra, mevzuat şartlarını ve yetkilendirilmiş kuruluşların gereksinimlerini sağlayan ürün ve hizmetler sunmaktır.
Kalitenin, sadece iç ve dış müşterilere sağlanan ürün ve hizmetlerin kalitesini değil, aynı zamanda iş süreçlerinin kalitesini de kapsadığına inanırız. Başka bir deyişle; bize göre kalite, belirlenen hedeflere ulaşmak için yapılan işlerin ne kadar verimli, etkin ve tekrarlanabilir olduğunu da içerir. Bizim için kalite, günlük yaşamın ayrılmaz bir parçasıdır.

Ürünlerimizde, hizmetlerimizde ve tüm süreçlerimizde kaliteyi ön planda tutarız. Tüm bunları da kalite standartlarımızın şartlarına, yasal mevzuatlara, müşteri sözleşme şartlarına ve Kalite Yönetim Sistemi’nde tanımlanan şartlara uygun şekilde gerçekleştiririz.

Müşteri odaklı hareket eder, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için azami gayret gösteririz.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu