Özel Yayınına Davetlisiniz

#ferizlide.com

Habertürk Tv’de, 12 Aralık’ta “Sakarya İli Ekonomisi” Özel Yayınına Davetlisiniz

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Bireysel Emeklilik Sistemi’nin detayları ile ilgili bilgi verilecek olan “Emekliliğiniz İçin Buluşuyoruz- Türkiye BES’leniyor” buluşmalarına ev sahipliği yapacak.

“Emekliliğiniz İçin Buluşuyoruz- Türkiye BES’leniyor” buluşmaları kapsamında, 12 Aralık’ta, Habertürk TV’de, Sakarya ekonomisinin konuşulacağı özel içerik ile canlı yayın yapılacak.

Devletin %25 katkı sağladığı ve 14 Milyonun üzerinde çalışanın dahil olacağı Bireysel Emeklilik Sistemine katılmak zorunlu mu? Bu sistem, kimleri, ne zaman ve nasıl kapsıyor, ne zaman ve nasıl emekli olunur? Tasarruftan bireysel emekliliğe, Sakarya ekonomisinden, 2019 vizyonuna kadar tüm soruların yanıtları, 12 Aralık’ta canlı yayın ve panelde yanıt bulacak.

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ’un ev sahibi olduğu buluşmalarda Emeklilik Gözetim Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Taylan Türkölmez,  Sakarya 1. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gültepe, Sakarya 2. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Bodur konuk olarak yer alacaklar. Canlı yayın ve panelin moderatörlüğünü Hürriyet gazetesi yazarı Noyan Doğan yapacak.

SATSO / Ali Coşkun Konferans Salonu’nda, 12 Aralık Çarşamba günü, Saat 13.45’te başlayacak olan canlı yayın ve panele, tüm Sakarya’lılar ücretsiz katılabilir.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x