Öz Sağlık-İşten Sakarya ziyareti

Öz Sağlık-İş Sendikası Teşkilatlanmadan sorumlu Genel Başkan yardımcımız Sayın Remzi KARATAŞ SAKARYA'da.

Genel Başkan Yardımcımız Sayın Remzi KARATAŞ beraberinde Sakarya Şube Başkanımız Ahmet Kamil BİLGİN ile birlikte Sakarya  Hak-İş İl Başkanı ve Hizmet-İş Şube Başkanımız Sayın Mehmet Mesut GÖKDEMİR’i ziyaret ederek çalışmalar ve güncel konular hakkında istişarelerde bulundular.
Öz Sağlık-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Sayın  Remzi KARATAŞ daha sonra Öz Sağlık-İş Sendikası  Sakarya Şube Başkanlığına geçerek Ofis  tadilat çalışmalarını da yerinde inceledi.
 Sağlık ve Sosyal Hizmet işçilerinin temsilcileri ile bir araya gelen ve Genel Başkanımız Sayın  Devlet SERT’in selamlarını ileterek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında yetkili sendika olarak Toplu İş Sözleşmemiz şuan masada. İşçilerimizden gelen talepleri, eksiklikleri ve özellikle işçilerimizin çalışma şartları ve sosyal haklarının mücadelesini veriyoruz. Umuyor ve inanıyorum ki bir an önce işçilerimizin hak ve menfaatlerini gözeterek pandeminin kahramanı olan Aile ve Sosyal hizmet işçilerimiz adına Toplu İş Sözleşmemizi masada imzalarız.
Bizler bu işin mutfağından  geldik Genel Başkanımız  Sayın Devlet SERT başta olmak üzere temsilcilerimize kadar tüm arkadaşımız mutfaktaki eksiği biliyor o yüzden “hakkınız bize emanet diyoruz” dedi.
Kısa bir ziyaret olduğunu dile getiren Genel Başkan yardımcımız  KARATAŞ en kısa zamanda tüm üyelerimizi de kapsayan geniş bir ziyaret programımız olacaktır diyerek Düzce Şube Başkanlığını ziyaret için şehrimizden ayrıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu