OSB İşçileri Çiçekle Karşıladı

OSB İşçileri Çiçekle Karşıladı #ferizlide.com

Ak parti Sakarya Milletvekili Adayı Çiğdem Atabek’i Söğütlü 3. OSB de İşçiler Çiçekler ile Karşıladılar.

Ak parti Sakarya Millet vekili Adayı Çiğdem Atabek Beraberinde Ak Parti il Başkanı Fevzi Kılıç Ak parti İl Başkan Yardımcısı Alper Yüksel Söğütlü İlçe Başkanı Adem Fidan ve diğer ilçe yönetim kurulu ile birlikte Söğütlü 3 OSB de Seher tekstil mensucat Fabrikasında yaptığı Ziyarete çalışan işçiler tarafından Çiçekler ile Karşılandı.

Ak parti Sakarya Millet vekili Çiğdem Atabek beraberinde İl Başkanı Fevzi kılıç İl Başkan Yardımcısı Alper Yüksel Söğütlü Ak parti İlçe Başkanı Adem Fidan la Söğütlü 3. OSB deki fabrikaları ziyareti esnasında işçileri tarafından Çiçekler ile karşılandı.

Ak parti Sakarya Milletvekili Adayı Çiğdem Atabek İşçilere yönelik yaptığı konuşmada yaşlarınız küçük olduğu için şehir merkezlerinde çöp Yığınlarını Büyükleriniz ak mayan çeşmelerin başında su tankerlerin gelmesini beklediğini görmediğiniz için bilemesiniz.  Başörtü taktımız için üniversite ve diğer okul kapılarından döndüğümüzü eğitimlerimiz yarıda bıraktıklarını bilemesiniz. Bizler böyle zorluklar arasında mücadele ederek yaşayarak bugünlere geldik. Siz bugün kapalı memurluk üniversitelerde kapalım okuyorsanız bizlerin yaptığı mücadeleler sonun geldiğini bilmenizi isteriz. Pazar günü yapılacak olan Ülkemizin kaderini geleceğine yönelik yapılacak olan Cumhur Başkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde Mutlaka oylarınızı kullanın ve çevrenizde ailelerinize ikna edin Sandıklara götürün oy kullanmalarını sağlayın diye belirtti.

Milletvekili Adayı Atabek yaptığı Fabrika ziyaretindeki şahsına ve partisine gösterilen ilgiden Dolayı teşekkür etti.

İl Başkanı Fevzi Kılıç ise Sakarya’da her seçim olduğu gibi 24 Haziranda yapılacak olan Cumhur Başkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde yine yüksek oylar ile birinci parti olacaklarını söyledi.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x