Onu Ayakkabı İzinden Yakaladılar

#ferizlide.com

AKÜ Hırsızı Bu Sefer Kaçamadı… Geyve Jandarma HES şantiyesi akü hırsızını yakaladı. Bir tutuklama…

Olay 04 Şubat 2019 tarihinde GEYVE-Çengel mahallesinde faaliyet gösteren HES şantiyesinde üç adet akünün çalınması ihbarı ile başladı.

Olay yerine giden jandarma olay yerinde bir araca ait kırık ön tampon parçası buldu. Jandarmanın yaptığı değerlendirme sonucu, hırsız olay yerine araç ile gelmiş, kaçarken aracı çarpması sonucu tamponunun bir parçasını düşürmüş olabileceği ihtimali üzerinde durdu. Daha sonra olay yerine çağrılan OYİT timlerinin olay yeri incelemesinde şüpheliye ait ayak izi tespit etmesi hırsıza giden yolda en büyük delil oldu.

Yapılan detaylı araştırma sonucu hırsızlığı yapan şüphelinin B.K. olduğu tespit edilerek şahıs kısa süre içerisinde kıskıvrak yakalanarak gözaltına alınmıştır.

B.K. ya ait aracın incelenmesi sonucu kırık tamponun yerine konduğunda o araca ait olduğu, alınan ayak izinin de olay bölgesinden alınan ayakkabı izi ile şahsın giymiş olduğu ayakkabının birebir aynı olduğu tespit edilerek ayakkabı delil olarak muhafaza altına alınmıştır.

Olayın şüphelisi B.K. Jandarmadaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilmiş ve çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak Ferizli L Tipi Cezaevine gönderilmiştir.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x