Öncelik yayanın, öncelik hayatın

#ferizlide.com: İçişleri Bakanlığı tarafından ülke genelinde başlatılan bu kampanya Ferizli’de İlçe Emniyet Amirliğinin organizesinde gerçekleştirildi.

İçişleri Bakanlığı tarafından trafikte yayalara dikkat çekmek için ülke genelinde eş zamanlı ‘Yaya güvenliğinin nöbetçisiyiz’ kampanyası başlatıldı.

Trafikte yaya önceliğine dikkat çekmek amacıyla başlatılan kampanyada kolluk kuvvetleri, öğrenciler ve gönüllü vatandaşlar saat 13.00’da çevrede toplandılar.

Ferizli Cumhuriyet Caddesi’nde ortaokul önünde öğrenciler ve etkinliğe katılanlar ellerine altıkları ‘Geç’ işareti ve “öncelik yayanın, öncelik hayatın” pankartı ile sürücülerin trafikte daha dikkatli olmalarını sağladı ve destek verdiler.

Kaymakam Bahattin Alp Arslanköylü ve Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Emniyet Amiri Murat Köksal, siyasi parti ve STK temsilcileri ile daire amirleri cadde üzerinde yürüyerek kampanyaya destek verdiler.

Başkan Gündoğdu ve Kaymakam Arslanköylü; ellerindeki broşürleri geçen sürücülere takdim ederek günü önemini anlatan ifadelerde bulundular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu