Onca Silah Ve Uyuşturucu

Operasyonun Adresi Bu Sefer Hendek Çayırbaşı Mahallesi…

1.902 GR. Kubar Esrar Maddesi Ele Geçirildi.

Jandarma KOM Şube Müdürlüğüne bağlı Narkotik timleri almış oldukları bir duyum üzerine Hendek İlçe Jandarma Komutanlığı personeli ile birlikte 4 Ekim 2018 tarihinde Hendek Çayırbaşı Mahallesinde Ö.B isimli şüpheli şahsın ev ve eklentilerinde arama yaptı.

Yapılan aramada zulalanmış şekilde 5 paket Kubar Esrar bulundu. Bulunan uyuşturucunun toplamda 1.902 gr. olduğu tespit edildi. Aramada ayrıca 1 Adet hassas terazi ve 10 adet içime hazır fişek tabir edilen uyuşturucuda ele geçirildi.

Gözaltına alınan Ö.B. isimli şüpheli şahıs Jandarmadaki işlemlerinin ardından 05 Ekim 2018 tarihinde mevcutlu olarak adliyeye sevk edilecektir.

Jandarmadan Akyazı’da Silah Baskını…

9 Adet Tabanca Ele Geçirildi…

Jandarma İstihbarat Timleri ile Akyazı İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler Akyazı Topağacı Mahallesinde A.Y ve L.Y. isimli şahısların evlerinde Mahkeme kararı ile arama yaptı.

Aramada 9 adet Kurusıkı Tabanca, bu tabancalara ait 1.500 adet fişek, 150 adet 7,65 mm çapında dolu tabanca fişeği ele geçirilmiştir.

Arama sonrası A.Y ve L.Y. isimli şahıslara 6136 sayılı kanuna muhalefetten adli işlem, Kurusıkı Tabanca ve mühimmatları ile ilgilide 5729 sayılı kanuna muhalefetten toplamda 9.414 TL idari para cezası ve mülkiyetin kamuya geçirilmesi işlemi başlatılmıştır.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x