Oda Başkanı Paşalı, ‘SEDAŞ Ne İş Yapar??’

#ferizlide.com

Ferizli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bahattin Paşalı esnafı isyan ettiren sürekli elektrik kesintileri nedeniyle SEDAŞ ne iş yapar? Diye sordu.

Ekonomi şartlar nedeniyle zaten sıkıntılı durumda olan esnaf ve sanatkarımızın ha bire kesilen cereyanlar nedeniyle daha da sıkıntılı duruma düşürülmektedir diyen oda başkanı söyle ifade etti:

“İlçemizde elektrik kesintilerinin son zamanlarda sıkça yaşanması esnaf ve sanatkarlarımıza hem zaman ve hem de maddi kayıp yaşatmaktadır.

Her konuda gelişmekte olan bugünkü Türkiye’de bu yaşanılanın üzücü bir olay olduğu aşikârdır. Bu durumun yetkili merciler tarafından fark edilerek gerekenlerin yapılması konusunda hassas davranmalarını bekliyoruz.

Aksi taktirde hukuki süreç başlatılacaktır.

İlgililere duyurulur.”

Abone Olun
Bildir
guest
1 Yorum
en yeniler
eskiler beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
kamil
kamil
3 yıl önce

sedaş para peşinde sayın başkan, vatandaş borcunu ödemedimi hemen elektiriğini kesiyorlar, abone için baş vuruluyor istenen evraklar hazırlanıp sedaş a teslim ediliyor, 6 ay sonra elektiriğini bağlıyorlar ,yıl 2018 çağ atlıyoruz, akp li siyasitcilere buradan çağrımdır bu işe bi el atsınlar,bu sedaş la bu iş yürümez…?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
1
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x