O üç kişiden 2’si Tutuklandı

#ferizlide.com: O üç kişiden 2’si I.C. ve Y. U. tutuklanarak Ferizli L Tipi Cezaevine gönderilirken B.C. çıkardığı mahkemece denetimli serbesti şartıyla bırakıldı,

Arifiye’ye bağlı Kemaliye Mahallesin Kelhasan Mevkiinde bulunan Ormanlık alan içerisinde kenevir ekili olduğu istihbaratına ulaşan Arifiye İlçe J.K.lığına bağlı ekipler Jandarma İstihbarat ve KOM Şubeye bağlı Narkotik timleri ile 10 Eylül 2019 tarihinde müşterek operasyon yaptı.

Yapılan operasyon sonucu ormanlık alanda ekili bulunan boyları yaklaşık 1 ile 3 metre arasında 988 adet yasadışı Hint Keneviri ve kurutulmaya bırakılmış 23 Kg. Kubar Esrar ele geçirildi.

Jandarmanın yapmış olduğu araştırma ve inceleme sonucunda ele geçirilen yasa dışı  Hint kenevirleri Y.U., B.C. ve İ.C. tarafından ekilip bakımının yaptığı tespit edildi.

Savcılık talimatı ile bulunan yasadışı Hint Kenevirleri imha edilmiş olup, olayın şüphelileri B.C. Y.U. ve İ.C. isimli şahıslar gözaltına alındı.

Olayın şüphelilerinin ev ve eklentilerinde yapılan aramada ise 2 Kg. 518 Gram Kubar esrar, 50 Gr kenevir tohumu ve 1 Adet Ruhsatsız Kurusıkı tabanca ve Bu tabancaya ait 23 adet mermi ele geçirildi.

Gözaltında bulunan şahıslar Jandarmadaki işlemlerinin ardından gün içerisinde mevcutlu olarak adliyeye sevk edilecekleri öğrenildi.

O üç kişiden 2’si I.C. ve Y. U. tutuklanarak Ferizli L Tipi Cezaevine gönderilirken B.C. çıkardığı mahkemece denetimli serbesti şartıyla bırakıldı,

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x