O köyde kovid artışı durdurulamıyor

Söğütlü'de geçen hafta yapılan düğünün ardından 32 ye yükselen vaka sayısı korkutuyor.

#FERİZLİDE.COM: Fındıklı Mahallesi’nde yapılan düğünün ardından gelinle damat halen Antalya’da otel odasında karantinada tutuluyor. 

Söğütlü’nün Fındıklı mahallesinde geçen hafta yapılan düğünün ardından kovid vakaları durdurulamıyor. Düğünün ardından gelin ve damadın aralarında bulunduğu 20’den fazla kişi koronaya yakalanmıştı. Vaka sayısı 32’ye çıktı. Vaka sayısı sürekli artan köyde Delta Varyantının baskın olduğu belirtildi. 

Jandarma tarafından giriş çıkışlara izin verilmeyen mahallede vatandaşların ihtiyaçları vefa grupları ve muhtarlığın çabaları ile karşılanıyor. Mahallenin giriş ve çıkışında nöbet tutan Jandarma sadece mahalle halkının ihtiyaçlarını karşılayan vefa gruplarının mahalleye giriş ve çıkışına izin veriyor. Öte yandan düğünden sonra balayına giden gelin ve damat Antalya’da otelde kendileri için hazırlanan bir odada karantina altında tutuluyor.

Diğer taraftan merak edilen önemli bir konu ise giriş çıkışı yasak olan fındıklı mahallesinde kurbanların nasıl kesileceği yönünde!

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x