O’ Kesintilerin Sebebi Kuş Çarpmasıymış

#ferizlide.com

Geçtiğimiz Pazartesi günü akşamı Ferizli’de yatsı vaktinde iki kez kesilen elektrikler neticesinde yaptığımız “Ferizli’de akşamları deve feneriyle yürünüyor” başlıklı, çok dikkat çeken ve yankı uyandıran haberimize istinaden; SEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürlüğünce açıklama geldi.

 SEDAŞ’ın  AÇIKLAMA ŞÖYLE:

www.ferizlide.com internet haber sitenizde 06-08-2018 tarihinde yer alan “Ferizli’de akşamları deve feneriyle yürünüyor” başlıklı haberinizi dikkatle inceledik. Konuyla ilgili sizi bilgilendirmek isteriz.

Adapazarı – Ferizli arası Elektrik dağıtım hattı Taş kısığı mevkiinde 06.08.2018 Pazartesi günü kuş çarpması nedeniyle kısa süreli arıza yaşanmıştır. Alo 186 Çağrı merkezimize gelen ihbarın SEDAŞ SCADA Merkezine ulaşmasının ardından, ekiplerimiz iş güvenliği açısından enerjiyi keserek müdahale etmiştir. 15 dakika içerisinde gerekli manevralar yapılarak arızanın söz konusu olduğu bölgede bulunan tüm kullanıcılara ekiplerimizin hızlı müdahalesi ile enerji verilmiştir. SEDAŞ olarak aydınlatma taramaları düzenli olarak ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Tek lamba ihbarlarına da süratle müdahale edilmektedir. Çağrı merkezi üzerinden gelen bildirimler için ekiplerimiz yerinde yaptıkları incelemelerle arızalara ve lamba ihbarlarına hızla müdahale etmektedirler.

Konunun kamuoyu ile paylaşılması hususunda verdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla”

SEDAŞ Kurumu “Ferizli’de akşamları deve feneriyle yürünüyor” başlıklı haberimize cevaben yaptığı bu açıklamadan dolayı kamuoyu adına teşekkür ederiz. ferizlide.com haber editörü Mustafa Üstübi.

 

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x