Nazar’ın intiharına evlilik meselesi mi sebep oldu?

#ferizlide.com: Söğütlü ilçesinde başına dayadığı tabancayı ateşleyerek intihar eden 16 yaşındaki Nazar Tunca'nın nişanlısından ayrıldığı için bir süredir bunalımda olduğu öğrenildi.

Olay, Söğütlü ilçesi Kumköprü Mahallesi’nde geçtiğimiz gün yaşandı. 16 yaşındaki Nazar Tunca, evde kimsenin bulunmadığı sırada tabancayı başına dayayıp ateşledi ve yaşamına son verdi.

YAKINLARI BULDU

İlgili Makaleler

Yakınları genç kızı evde silahla vurulmuş halde bulmaları üzerine kendi özel araçlarıyla Ferizli Devlet Hastanesine getirdiler. Burada yapılan müdahale de talihsiz kızın öldüğü anlaşıldı.

Cinayet şüphesini de göz önünde bulundurmak suretiyle evin içinde, cenazenin üzerinde ve çevresinde detaylı inceleme yapan olay yeri inceleme ekipleri birçok numune aldı. Balistik raporu hazırlanması için gerekli verilerin toplanmasının ardından cenaze önce Ferizli Devlet Hastanesi Morgu’na daha sonra da otopsi için SAÜEAH Korucuk Otopsi Merkezi’ne gönderildi.

İNTİHARIN ÖNCESİ

Genç yaşta hayatına son veren genç kızın acı haberini alan arkadaşları ve yakınları adeta yasa boğuldu. Tunca’nın akrabaları hastane morgu önünde sinir krizleri geçirerek feryat etti. Anne, baba ve aile üyeleri polis ekiplerine tek tek ifade verdi. 

NİŞANLISINDAN AYRILMIŞ

İntihar olayının detayları da, polisin ailenin ifadelerini almasıyla ortaya çıkmaya başladı. Genç kızın bir süre önce nişanlandığı kişiden ayrıldığı, bu yüzden de psikolojik bunalıma girdiği öğrenildi. Tunca, Söğütlü Merkez Camii’n de kılınan cenaze namazının ardından Söğütlü Mezarlığı’nda gözyaşları arasında toprağa verildi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

#ferizlide.com:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu