Naci Kıral’da aday adayı oldu

#ferizlide.com

 Ferizli Belediye Başkan Yardımcısı Naci Kıral, AK Parti’den Ferizli Belediye Başkan aday adaylığı için resmi başvurusunu yaptı, ardından birlik ve beraberlik mesajı verdi

Ferizli Belediye Başkan Yardımcısı Naci Kıral, beraberindeki AK Partililer, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve vatandaşlarla birlikte ilçe binasına giderek, başvuru formunu AK Parti Ferizli İlçe Başkanı Dursun Ali Dal’a teslim etti. Ferizli’de görev yaptığı süre içinde mahallelerde büyük teveccüh kazanan ve vatandaşın desteklediği bir isim olan Kıral, “Görev yaptığımız süre içinde kimseyi kırmadan, sorunların çözümü odaklı hareket ederek, vatandaşımızın bize verdiği yetkiyi en iyi şekilde kullanmaya çalıştık” dedi

Kıral, “Bizler Ferizliliyiz. İlçemizin gelişmesi, kalkınması ve büyümesi adına tüm AK Parti kadroları güçlü bir şekilde çalışıyor. Ferizli için gecemizi gündüzümüze kattık. Bugün Belediye Başkan aday adayı olarak yola çıktık. Bu kararımızı almakta Ferizli halkının büyük etkisinin olduğunun bilinmesini isterim” diye konuştu. AK Parti’den aday adayı diğer isimlere başarılar dileyen Naci Kıral, “AK Parti’de kardeşlik hukuku vardır. AK Parti bu milletin partisidir. Bizde ülkemiz, milletimiz ve şehrimiz için yola çıktık.” ifadelerine yer verdi.

Ülkemizin çok zor süreçlerden geçtiğine dikkat çeken Kıral, “Türkiye olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ülkemize yönelik tüm saldırıları bertaraf etmesini bildik. Birlik ve beraberliğimiz devam ettiği sürece bu millete kimse diz çöktüremez. Milletimiz tüm gerçekleri, oyunları ve hainleri görüyor. Bu partinin neferleri olarak, Cumhurbaşkanımızın ve bu davanın emrindeyiz” ifadelerini kullandı. Kıral törenin sonra ermesinin ardından tebrikleri kabul etti.

Daha sonra beraberindeki heyetle birlikte ilçe merkezinde esnafları ziyaret eden Kıral, mahalle ziyaretleriyle programına devam etti. Kıral ziyaretlerinde neden aday olduğunu ve projeleri konusunda bilgiler vererek vatandaşlarla istişarelerde bulundu. Gelen talepleri dinleyen Kıral, Ferizli’de muhtarlar, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlarla birlikte ortak hareket ederek huzurlu bir şekilde kent gelişiminin sağlanacağını anlattı.

1964 yılında Ferizli’de doğdu. 1994 yerel seçimlerinde belediye meclis üyesi seçilmesinin ardından, Doğruyol Partisinin İlçe Başkanlığını yaptı. 9 yıl yürüttüğü ilçe başkanlığı görevinden istifa etmesinin ardından 2005 yılında Ferizli Esnaf ve Sanatkarlar Odasının 8 yıl başkanlığını yaptı. Şuan Ferizli Belediye Meclis üyesi olan Naci Kıral, aynı zamanda Ferizli Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevini sürdürüyor. Kıral aynı zamanda Balkan ve Rumeli Türkleri Konfederasyonunda Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkanlığı görevini yürütüyor.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x