MYO Müdürü ferizlide.com’u ziyaret etti

#ferizlide.com

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Ferizli Meslek Yüksekokulu müdürü Dr. Öğretim Üyesi Aslan Çoban ferizlide.com haber editörü ve genel yayın yönetmeni mustafa üstübi’yi ziyaret etti.

Ferizlide bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Okul müdürü Aslan Çoban, okul sekreteri Adnan Çetin ile birlikte geldikleri ferizlide.com haber merkezinde haber yayın yönetmenimiz mustafa üstübi’ye nezaket ziyaretinde bulundular.

Ziyaret esnasında, Sakarya’ya 2. Üniversite olarak yeni kurulan ve Ferizli MYO’nun bu üniversiteye devri çalışmaları devam eden, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Ferizli Meslek Yüksekokulu ile ilgili bilgi alışverişinde bulundular.

Ziyaretlerinden memnun olan üstübi, “eğitimle ilgili, yüksekokulla ilgili her ne gerekiyor ise ferizlinin yegane gür sesi olan ferizlihaber olarak daima yanınızdayız” açıklamasında bulundu. üstübi ayrıca siz değerli üniversite yetkilileri tarafından ziyaret edilmekten de çok memnun olduğunu ifade etti.

Okul müdürü Aslan Çoban ise “Ferizli meslek yüksekokulunun istenilen fiziki statüye kavuşa bilmesi için elimizden geleni gerek üniversitemiz ve gerek Ferizlilerin desteği ile yapacağımıza inanıyorum.

Basın olarak bugüne kadar okulumuza verdiğiniz desteklerden dolayı sizlere teşekkür ediyoruz” dedi.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x