Müteahhitler Birliği AK Parti adaylarını kabul etti

#ferizlide.com Sorun ve taleplerini ilettiler

AK Parti Serdivan ve Adapazarı belediye başkan adayları Milletvekili Recep Uncuoğlu ile birlikte Sakarya Müteahhitler Birliği’ni ziyaret ederek, destek istediler.

PARTİLİLERDE EŞLİK ETTİ

Esnaf ve vatandaş ziyaretlerinin yanında sivil toplum kuruluşlarını da ziyaret ederek destek isteyen Cumhur İttifakı AK Parti belediye başkan adayları, Sakarya Müteahhitler Birliği’ni ziyaret ettiler. Milletvekili Recep Uncuoğlu ile birlikte Müteahhitler Birliği’ni ziyaret eden Adapazarı Belediye Başkan adayı Mutlu Işıksu ile yeniden aday gösterilen Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a bir grup partilide eşlik etti.

BAŞARI DİLEDİ

AK Parti Milletvekili Uncuoğlu ve belediye başkan adaylarını yönetim kurulu üyeleri ile birlikte karşılayan Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, çıktıkları yolda adaylara başarılar diledi.

SORUN VE TALEPLERİNİ İLETTİ

Müteahhitlerin sorunlarını ve taleplerini Milletvekili Uncuoğlu ve belediye başkan adaylarına aktaran Bayrak, ülkede yaşanan ekonomik sıkıntı dolayısı ile müteahhitlerin de büyük sıkıntı yaşadığını belirterek, ülkenin yeniden güven ve istikrara ihtiyacı olduğunu söyledi.

“CUMHUR İTTİFAKININ OLACAK”

AK Parti Milletvekili Uncuoğlu, ülkenin başında güçlü bir iktidarın bulunduğunu belirterek, “Dış güçlerin oyunlarını bozacağız. Bu ülkenin birlik ve bütünlüğünü bozmaya kimsenin gücü yetmeyecek. 31 Mart yerel seçimlerinin ardından sıkıntıların üstesinden bir bir gelecek” diyerek, yerel seçimlerinde önemine vurgu yaptı. Sakarya’da her zamanki gibi iddialı olduklarını söyleyen Uncuoğlu, “Bu seçimlerde tüm belediyeler Cumhur İttifakının olacak” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu