Muhtarlardan sıcak mesaj

#ferizlide.com: Sakarya Muhtarlar Federasyonu 2nci Olağan Kongresi için Adapazarı Orhan Gazi Kültür Merkezi hınca hınç doldu. Siyasilerin ve muhtarların büyük ilgi gösterdiği kongrede Mevcut Başkan Erdal Erdem Yeniden Başkanlığa seçildi.

Kongreye  AK Parti Milletvekillerinden hiç birinin katılmaması dikkatten kaçmazken, İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, CHP Grup Başkanvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, MHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Muhammet Levent Bülbül, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, SESOB Başkanı Hasan Alişan, MHP Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, bazı STK temsilcileri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaşlar katıldı.

Başkan Erdem konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

“Ülkemiz ve Sakarya’mızda görmek istediğimiz tablo bu. Siyasi görüşü, etnik kimliği, inancı, mezhebi, mevkisi, makamı, mesleği ne olursa olsun. Yaşadığımız bu Türkiye Cumhuriyeti vatan toprağımızda, Vatanını, Milletini, Bayrağını seven, üreten sorgulayan bireyler olarak herkesin birbirine sevgiyle yaklaştığı birinin diğerini ötekileştirmeden saygı duyduğu ve gelecek nesillerimize güzel bir Türkiye ve Sakarya bırakmak için omuz omuza birlik ve beraberlik içinde yaşamak zorundayız.

Bu duygu ve düşüncelerle dün yaptığımız Sakarya Muhtarlar Federasyonu Genel Kurulu’na katılan tüm siyasi parti temsilcileri, milletvekilleri beraberinde Esnaf Odaları, Meslek kuruluşları STK’lar, belediyeler, sendikalar, çiftçi temsilcileri, Ziraat Odaları, Spor camiası, bürokratlar, biz muhtarlarla beraber  verdiğimiz bu birlik ve beraberlik mesajının Sakarya’mızdan başlayarak Türkiye’mize örnek olmasını Allah’tan diliyor, herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x