Muhtarlardan SASKİ çalışanlarına ikram

#ferizlide.com: Ferizli muhtarlar derneği tarafından SASKİ çalışanlarına mangal partisi verildi.

Muhtarlar derneği başkanı Haluk Onay ve mahalle muhtarlarının organizesiyle Ferizli-Söğütlü şube çalışanlarına öğlen yemeği ikramında bulundular.

Ferizli İstiklal mahallesinde bulunan Ferizli-Söğütlü şube şefliğinde düzenlenen yemek proğramına Şübe müdürü Mustafa İşbitiren, Muhtarlar dernek başkanı Haluk Onay, SASKİ çalışanları ve mahalle muhtarları katıldı.

İlgili Makaleler

Dernek olarak aldığımız bir kararla verimli ve düzenli bir şekilde çalışmalarıyla örnek bir kurumun çalışanlarına ikramda bulunduk diyen dernek başkanı Onay, ikramımızı kabul eden saski müdürümüz Mustafa beye ve tüm çalışanlarına teşekkür ederiz.

Verimli çalışmaları nedeniyle bölge halkımızın takdirini toplayan Sakarya büyükşehir belediye SASKİ kurumuna ve bu kuruma verdiği önemden dolayı büyükşehir belediye başkanımız Ekrem Yüce’ye, Ferizli belediye başkanımız İsmail Gündoğdu’ya tüm saski çalışanlarına şükranlarımızı sunarız” diye ifade eyledi.

SASKİ şube müdürü Mustafa İşbitiren ise kurum çalışanlarına muhtarların gönülden yapmış oldukları ikramdan dolayı teşekkür etti.

#ferizlide.com:  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu