Müftülüğün “Gençliğe Değer” toplantısı

#ferizlide.com

Ferizli İlçe Müftülüğümüz aracılığı İle Ferizli’de yürütülen projesi kapsamında ilçemizdeki lise ve ortaokullarda belirlenen okul temsilcileriyle yemekli toplantıda bir araya gelindi. 

Toplantıya ilçe milli eğitim müdürü Soner Yılmaz, lise ve ortaokul müdürleri, gençlik koordinatörü, koordinatör yardımcısı ve merkez camii imam hatibi katıldı. 
Toplantıda ilçe müftüsü Bedrisinan Yazıcı Ferizli’deki Gençlik faaliyetlerinden bahsetti. 


Özellikle geleneksel olarak Gençlik merkezinde her hafta Salı günü yapılan gençlik buluşmalarının öneminden ve bu programların daha koordineli ve yüksek katılımlı gerçekleşmesinin gerekliliğinden bahsetti.


ilçe müftüsü Yazıcı, “Bunu başarmak içinde okullarımızda temsilciler belirlediklerini ve bu temsilciler aracılığıyla daha verimli etkinlikler yapılacağına inandığını ifade etti.


Toplantıda temsilcilerden beklentilerini dile getirdi.
Ayrıca okullarımızda Yarıyıl tatilinden sonra İmam Hatiplerimiz Kuran Kursu hocalarımız ve Gençlik Koordinatörümüz aracılığıyla “Erdemli Gençlik” konulu konferanslar verildiğini ifade etti.
Bundan sonra yapmayı planladıkları programlardan ve projelerden bahsetti.

 

Özellikle içerisinde; konferans salonu, gençlerimizin bütün günlerini geçirecekleri kitap-cafe, çeşitli etkinliklerin yapılacağı çok amaçlı salonların, şark köşelerinin, teknoloji odalarının ve oyun alanlarının bulunduğu “Diyanet Gençlik Kompleksi” projesi ile alakalı çalışmaların bütün hızla devam ettiği ve kısa sürede tamamlanacağının müjdesini verdi.”

Programda söz alan okul müdürlerimizde ilçe müftülüğümüzle bu ve diğer konularda koordineli çalışmaların öneminden ve devam etmesi gerektiğinden bahsettiler.
Program yemek ikramı İle birlikte sona erdi.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x