Minikler Başkan Gündoğdu’yu Ziyaret Etti

#ferizlide.com: Ferizli Harikalar Diyarı Kreş ve Gündüz Bakımevinin minik ve sevimli öğrencileri, öğretmenleri eşliğinde, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’yu makamında ziyaret etti.

Ziyaret karşısında oldukça mutlu olan Başkan Gündoğdu, “Bu düşünceli, becerikli çocuklarımızla geleceğimizi parlak görüyorum” dedi. Ferizli Harikalar Diyarı Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrenci ve öğretmenleri 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’ya ziyarette bulundu. Neşeli dakikaların yaşandığı ziyarette minik öğrenciler Başkan Gündoğdu’ya, üzerinde Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk ve ailesinin resmi olan karton pano takdim etti.

Ferizli Harikalar Diyarı Kreş ve Gündüz Bakımevinin faaliyetleriyle ilgili öğretmenlerden bilgi alan ve öğrencilerle yakından ilgilenerek sohbet eden Başkan Gündoğdu, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın daha iyi yetişmeleri, vatana, millete yararlı bireyler olmaları ve ülkemizi daha ilerilere taşımaları için, eğitimlerini en iyi şekilde almaları ve sosyal sorumluluk bilinci kazanmaları için elimizden gelen tüm gayretleri göstermek zorunda olduğumuzu vurguladı. Bu düşünceli, becerikli çocuklarımızla geleceğimizi çok parlak görüyorum diyerek sözlerini tamamladı.

Ziyaretin sonunda minik öğrencilere çeşitli hediyeler ve şekerleme ikramında bulunan Başkan Gündoğdu, öğrencilere ve öğretmenlere teşekkür etti.

Abone Olun
Bildir
guest
1 Yorum
en yeniler
eskiler beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Ferizlili
Ferizlili
1 yıl önce

Harikalar Diyarı harika işler yapıyor.Başarıları daim olsun.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
1
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x