Milli İrade Derneğinden Başkan Gündoğdu’ya Ziyaret

#ferizlide.com

Sakarya 15 Temmuz Milli İrade Derneğinden Başkan Gündoğdu’ya Ziyaret

25. dönem milletvekili, Sakarya 15 Temmuz Milli İrade Derneği Başkanı Ali İnci ve yönetim kurulu üyeleri, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu tarafından başkanlık makamında ağırlanan Dernek Başkanı İnci ve yönetimi, dernek çalışmaları hakkında bilgi vererek Başkan Gündoğdu’ya görevinde başarı temennisinde bulundular.

15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkanı Ali İnci ve yönetimi ile bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu nazik ziyaretleri dolayısıyla kendilerine teşekkür etti. Başkan Gündoğdu; 15 Temmuz, bir işgal girişimine karşı doğrudan milletin çıplak eliyle silahları erittiği, tankları ezdiği bir gündür. 15 Temmuz gecesi aziz milletimizin yazdığı yüce destanı nesillerden nesillere aktarıp her daim hafızalarda canlı tutacağız. Dolayısıyla 15 Temmuz Milli İrade Derneğimizin üstlendiği görevi çok önemli ve anlamlı buluyorum. Rabbim çalışmalarınızda kolaylık versin. Başarılar diliyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu