Milli Eğitim Eski FETÖ Yurduna Taşındı

Milli Eğitim Eski FETÖ Yurduna Taşındı #ferizlide.com

İki gündür Ferizli’de söylentisi tepkilere yol açan milli eğitim müdürlüğü taşındı mı?

ferizlide.com haber merkezimize tefen eden, mesaj yazan, Whatsap adresinden ulaşan okurlarımızın tepki gösterdiği “milli eğitim müdürlüğü neden taşındı? Yukarıdan yol kesik, aşağıdan yol bozuk, apar topar neden taşındı?”

Neticesinde yaptığımız araştırmada ilçe milli eğitim müdürlüğü eski Fetö yurdu olarak bilinen ve milli eğitim bakanlığına devredilen halen imam hatip öğrenci yurdu olarak kullanılan binanın uygun bir katına taşındığı öğrenildi.

Konuyla ilgili ilçe milli eğitim müdürü Şükrü Sevinç sosyal medya hesabı facebook’tan şöyle açıklamada bulundu:

“Değerli Ferizliler, okul müdürlerim, Öğretmen arkadaşlarım; Eğitim adına daha güzel hizmetler sunabilmek amacıyla kaymakamlık makamı katındaki yerimizden, daha geniş ve özellikle şehir merkezindeki 9 okulumuzdan 7. sine daha yakın olan kantar altı küçük sanayi sitesi arkasındaki binamızın zemin katındaki yaklaşık 300 metrekarelik boş bulunan yeni yerimize taşınmış bulunmaktayız. Kaymakamlık makamı, il müdürlüğümüzün ve valilik makamlarının da uygun görüşleri ile yeni yerimizde daha güzel hizmetler üretebilme inancıyla hepinize başarılar diler, müsait olanları sohbet etmek ve çay içmeye bekleriz efendim.” Açıklamasında bulundu.

Haberüstübi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu