Milletvekili Dikbayır, ferizlide.com’u ziyaret etti

#ferizlide.com

İYİ Parti Sakarya milletvekili Ümit Dikbayır, İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, İlçe Başkanı Fatih Akgün, teşkilat yöneticileriyle birlikte ferizlide.com FERİZLİ HABER merkezini ziyaret ettiler.

İl başkanı ile birlikte geldiği Ferizli’de esnaf ve sivil toplum kuruluşları ile bazı aile ziyaretlerinde bulunan iyi parti milletvekili Dikbayır, ferizlide.com haber merkezini ziyaret ederek editör Mustafa Üstübi ile görüştü.

İlgili Makaleler

Tarafsız haberciliğinden dolayı ferizli haberi ve yöneticilerini tebrik eden Dikbayır, ‘daha çok halkın sıkıntılarını dile getirerek sorumluları uyarma ve sonuç elde etmeniz takdire şayandır,’ ifadelerinin ardından güncel konular konuşuldu.

Seçimlerin ardından teşekkür için geldiği Ferizli Ziyaretini yarıda bırakmış olan milletvekili Dikbayır “o eksiğimizi tamamlamak için Ferizli’ye tekrar gelerek ziyaretlerimizi sürdürdük. Ziyaretlerimiz esnasında şunu gördük ki vatandaşımız gerçekten zor durumda ve çok sıkıntılı vaziyette. Halkımızın birçok konuya tepkisi çok yüksek seviye de olduğunu gördük. Evlere, işyerlerine gelen faturaları gören aboneler adeta şaşkına dönüyoruz şikayetinde bulunuyorlar.

Dikbayır, Türkiye büyük millet meclisinde yaptığım konuşmalarım nedeniyle çok olumlu tepkiler ve teşekkürler alıyorum. Anlıyorum ki bizim sorumluluğumuz daha da çok artıyor. İnsanımız bizlere çekinmeden tüm dertlerini açıyor ve bunların yüzde sekseni AKP seçmeni olduğunu görüyoruz.

Vatandaşımız şöyle diyor, ‘ağırımıza giden bir konuda biz burada sıkıntılarımızla baş başa bırakmışlar ilgilenecek Allah kulu yok, onlar yukarda seçim derdine düşmüşler. Ak parti ve MHP kendilerini kurtarmak için “herkes kendi yoluna” restini çekiyorlar, on gün sonra ittifak devam ediyor diye bir araya gelip aklımızla dalga geçiyorlar, biz kime inanacağız, gerçekten şaşırdık!?’

Bu da gösteriyor ki insanımız tüm meseleleri yakinen takıp ediyor.

İşte bu durumu görünce bizler teşkilatlarımızla birlikte çok daha fazla çalışmamız gerekiyor” diyen milletvekili Dikbayır’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden haber editörü mustafa üstübi çalışmalarında başarılar diledi.

İyi parti milletvekili Ümit Dikbayır davet edildiği bir toplantıya katılmak üzere ferizli haberden ayrıldı.   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu