MHP’nin Ferizli Gündemi ve sürprizler

#ferizlide.com

Yerel seçimler yaklaştıkça kumaşlar renk vermeye başladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Ferizli’de bir anda sessizliğini belediye meclis üyesi ve gurup başkanı Ali Tenha’nın Asfaltla ilgili beyanatıyla bozdu.

Bu beyanatın ardından dün MHP’li iki meclis üyesi Ali Tenha ve Zeki Karadeniz’in Ankara’ya gitmesi dikkatleri üzerlerine çekti.

Sosyal medya hesabı facebok’tan paylaştıkları Ankara ziyareti resimlerinde şu not yazıydı: “Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkan Vekilliği görevine seçilen milletvekilimiz Sayın Muhammed Levent Bulbul’ü makamında ziyaret ederek görevlerinde başarılar diledik. Partimize, şehrimize hayırlı olsun, Allah muvaffak eylesin.”

Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkan Vekilliği görevine seçilen Muhammed Levent Bulbul’e hayırlı olsun dileklerinin yanı sıra Zeki Karadeniz’in odasının boş köşesine asılmak üzere bir de tablo hediye ettiği görüldü.

Bu ziyarette nelerin görüşüldüğünü elbette bilmiyoruz ancak seçim mevsiminde düğün konuşulmayacağımda bir gerçek.

MHP’de Ferizli’yi şaşırtan üçüncü gündem ise bunların konuşulmaya başladığı esnada, Adapazarı’nda yayın yapan bir internet sitesinde ki kulis haberdi. Adeta neredesiniz be kardeşim geç kaldınız dedirtecek geleneksel türünden bir kulis atılmıştı.

Kulis haberde şöyle yazıyordu:

“Mhp de sürpriz gelişme

Milliyetçi Hareket Partisi’nde Ferizli Belediye Başkan Aday adaylığı için partinin il yönetim kurulundan bir ismin nabız yokladığı öğrenildi

MHP’de, Belediye Başkan aday adaylığına başvuru yapacak isimlerin teşkilatlardaki görevlerinden 15 Kasım’a kadar istifa etmeleri istenmişti. MHP’den son kulis Ferizli için geldi.

Edinilen bilgilere göre; Ferizlili olan ve MHP’nin il yönetim kurulunda yer alan bir isim, Ferizli Belediye Başkan Adaylığı için nabız yokluyor. 

Ferizli için MHP’de şu ana dek, aday adaylığı başvurusunda bulunan bir isim yok.  MHP İlçe Başkanı Veysel Dikbaş’ın aday adaylığını düşünmediği, halen partinin Belediye Meclis üyesi olan Ali Tenha’nın ise aday adayı olmayı düşündüğü biliniyor. Ancak, MHP’de şuan ilçede dengeleri değiştirebilecek hamle konuşuluyor.

MHP İl Yönetimi’nde bulunan ismin istifası halinde, teşkilatın adaylık konusunda bu isme destek verebileceği gelen haberler arasında.” Kaynak: haberlisin.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu