MHP Ferizli’de Kongre Sonrası Görev Dağılımı

#ferizlide.com: mustafa üstübi: Milliyetçi Hareket Partisi Ferizli İlçe Teşkilatı Kongrenin ardından yaptığı ilk toplantıda görev dağılımını gerçekleştirdi.

Gölkent Mahallesi Kuş Gözetleme Kulesinde gerçekleşen toplantının ardından partiden yapılan açıklama şöyle:

 

Ferizli Milliyetçi Hareket Partisi 13. Olağan kongremiz’den sonra ki yeni yönetim kurulumuz ile, Gölkent Mahallesi Kuş Gözetleme Kulesinde ilk toplantımızı gerçekleştirdik.

 

İlçe Başkanı Sayın Veysel Dikbaş,

Teşkilatımıza yönetim bazında ilk defa görev alan arkadaşlar ve önceki dönem yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız arasında tanışma ve kaynaşma yemeği eşliğinde yapılacak olan faaliyetler hakkında istişarelerde bulunulduktan sonra yeni yönetimimizin görevleri tevdi edildi.

 

Güncel olaylar ve memleket meselelerinin yanında Belediye çalışmaları ve Cumhur ittifakı ile ilgili bilgilendirmeler yapıldı. İleriki günlerde kendi görevleri ile ilgili nasıl çalışmalar yapmaları gerektiği hususunda eğitimlere ‘de yer verilecektir. Şahsi hiçbir menfaatleri olmadığı hâlde fedakârlık yaparak bu açık alan toplantımıza katılan, işlerinden dolayı katılmak isteyip de katılamayan tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hepsini tebrik ediyorum. Bu toplantıyı Gölkent de tertip ederek, bizlere balık ve çay ikramın da bulunan Mahallelerden sorumlu Başkan yardımcımız Gökhan Korkmaz kardeşime ve ona yardımcı olan Muhammet Soylu, Emre Kılıç, Yusuf Apti ve Eray Derinsu kardeşlerime de ayrıca teşekkür ediyorum. Yeni yönetimimiz ve toplantımızın; Ülkemize, İlimize, İlçemize ve Partimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Dedi.

 

Akabinde MHP Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Sayın Abdullah Kaşkaş,

Ferizli Belediyesinin yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgiler vererek, Cumhur ittifakı ahlakına uygun şekilde hareket ederek, Şirin İlçemiz Ferizli’mize daha güzel ve hızlı bir şekilde hizmet aktarabilmek için Büyükşehir Belediye meclisinde yoğun çaba ve mesai harcadıklarını ifade ederken, 13. Olağan kongre sonrası göreve yeniden seçilen MHP Ferizli İlçe Başkanı Veysel Dikbaş ve yönetimini tebrik edip, başarılar diledi.

 

Yönetim kurulu üyeleri,

Milliyetçi Hareket Partisi Ferizli İlçe Teşkilatı Olarak, Gece Uyumadan, Gündüz Yorulmadan Mücadele Edeceklerini belirtip, yeni yönetimimizin İlçemize, İlimize, Ülkemize ve Partimize Hayırlı Uğurlu olmasını dilediklerini ifade ettiler.


Milliyetçi Hareket Partisi Ferizli İlçe Teşkilatı Basın ve Sosyal Medya Birimi

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x