Mete, Kızı Esra’yı İhtişamlı bir Törenle Evlendirdi

ferizlide.com

Sakarya Ticaret Borsası eski Başkanı ve Meteler Tarım Ürünleri firmasının sahibi Cevdet Mete biricik kızı Esra’yı Ferizli Seyifler Mahallesindeki fabrika tesislerinde düzenlenen ihtişamlı bir düğün töreniyle evlendirdi.

Mete ailesinin peri güzeli kızı Esra, Tekin ailesinin yakışıklı delikanlısı Gürkan, dillere destan bir düğün töreniyle evlendiler.

Düğün akşam saat 19.00da Meteler Tarım Ürünleri Seyifler mahallesinde ki tesis alanında çok kalabalık davetli katılımıyla gerçekleşti.

Düğüne eski milletvekili Ayhan Sefer Üstün, Sakarya Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hüseyin Bahar,  SATSO eski Başkanı Erol Öztürk, TÜMSİAD Genel Sekreteri Ferhat Ateş, siyasi parti başkanları, STK temsilcileri, iş adamları, muhtarlar ve kalabalık davetli topluluğu katıldı.

Düğün gelin ve damadın zeybek eşliğinde alana gelmesiyle başladı.

Değişik sanatçıların söylediği türkü ve şarkıları ile halk oyunlarının sergilendiği, güzel bir yaz akşamında gençlerin doyasıya eğlendiği, görülmeye değer bir düğün merasimi gerçekleşti.

Mete ve Tekin ailesi gelen davetlileri karşılayarak tektek ilgilendiler.

Düğün töreniyle ilgili olarak Cevdet Mete, “bu güzel ve mutlu olduğumuz bir akşamda bizleri yalnız bırakmayan tüm davetlilerimize canı yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

Düğün yemek ve çay ikramıyla sona erdi.

Allah mutu ve bahtiyar etsin, ömür boyu saadetler dileriz.

FERİZLİ HABER

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x