Mesut Ürdem’den Başkan Soğuk’a sitem..

#ferzilide.com

Ferizli Değirmencik Mahallesinde ikamet eden tıp dilinde  Akondroplazi de denilen bedensel engelli Mesut Ürdem Malazgirt sokağı 131’in asfalt yapılmadığından dolayı Belediye Başkanına sitem de bulundu ve ‘hakkımı helal etmiyorum’ dedi.

Geçtiğimiz ay Değirmencik mahalle yolu asfalt yapılırken engelli olması hasebi ile evinin 100m’lik sokağını asfalt dökülmesini istemiş. Ancak karşılık bulamayan Mesut şikayetini basına bildirmiş ama gündeme gelememiştir.

 Bu şikayetini engelli arabasının devrilmesi nedeniyle Ferizlide.com haber merkezimizi  arayarak olayı tekrar gündeme getirmiştir. Mesut Ürdem Ferizli Haberi arayarak muhabirimiz Hatice Kübra’ya ulaşarak derdini dile getirmiştir.

Sitem de buluna bedensel engelli Mesut Ürdem derdini şu şekilde dile getirdi; ‘Ben Ferizli Değirmencik mahallesinden Mesut Ürdem bedensel engelli olarak Ferizli Belediye Başkanımızın Sayın Ahmet Soğuk  kendi bağ yolunu yaptırdığı için bizim kendi yolumuz böyle kötü biçimde kalmıştır. 100 metre bile yoktur. Sayın belediye başkanımız utansın rezilliğimizi görsün sabah 6’da işe gidiyorum, akşam 6’da işten geliyorum. Kendi arabamda bozuluyor. Beyefendiyi aradığımız zaman da yardımcı oluyor, Allah razı olsun ama benim hiç sıkıntım yok, ben kendi imkanlarımla yolumu yaptırabilirim. Kayalar Madencilikte çalışıyorum. Yolumu halimi görün. Sen utan Ferizli Belediye Başkanım sen böyle gazeteler de yayın verirsin, televizyonlara çıkarsın. Benim yolumun kanalizasyonu yapılmamış daha alt yapısı bitmemiş. Buranın alt yapısı bitmişte buranın alt yapısının da bitmesi lazım. Utan yani utan Başkanım. Görüyorsun böyle halimizi Başkanım. Hakkımı da helal etmiyorum sana Başkanım. Aday olursan da oyumu vermeyeceğim sana. Oyumu da MHP’ye vereceğim açık açık da söylüyorum. Haberiniz olsun’ dedi.

 

Haber: Hatice Kübra

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x