Meslektaşlarından Vali Nayir’e Hayırlı Olsun Ziyareti

#ferizlide.com

Son Valiler Kararnamesi ile Kütahya Valiliği görevine atanan Vali Dr. Ömer Toraman, Mülkiye Başmüfettişi Azmi Çelik ve emekli Vali Şemsettin Uzun, Vali Ahmet Hamdi Nayir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

İlk olarak emekli Vali Şemsettin Uzun’u makamında ağırlayan Vali Ahmet Hamdi Nayir, ziyaretleri ve güzel dilekleri için kendisine teşekkür ederken, emekli Vali Uzun da Sayın Valimize yeni görev yerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Daha sonra Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman ve Mülkiye Başmüfettişi Azmi Çelik’i ağırlayarak makamında bir süre görüşen Vali Ahmet Hamdi Nayir, ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

Valilik Şeref Defterini imzalayan Vali Dr. Toraman ve Mülkiye Başmüfettişi Çelik, misafirperverlikleri için Sayın Valimize teşekkür ettiler.

Karşılıklı sohbet havasında geçen ziyarette iki yıl boyunca görev yaptığı Kütahya ilinin kendisi için özel bir yeri olduğunu belirten Vali Ahmet Hamdi Nayir, Vali Dr. Ömer Toraman’a Kütahya ilindeki görevinde başarılar diledi.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x