Meral Akşener,16 Haziran’da Sakarya’ya Geliyor

Meral Akşener,16 Haziran’da Sakarya’ya Geliyor

İYİ Parti Sakarya İl Başkanlığından Yapılan Açıklamada Cumhurbaşkanı Adayları Meral Akşener Miting İçin 16 Haziranda Sakarya’ya Gelecek.

İl Başkanlığının açıklaması Şöyle:

“7 ay önce Türkiye de umut olarak doğan İyiler Hareketinin öncüsü Sayın Meral AKŞENER Hanımefendi, Mübarek Ramazan Bayramının 2. Günü olan, 16 Haziran Cumartesi günü saat 17:30 da Sakarya’mıza gelerek, bizlere 2 bayramı bir arada yaşatacaktır.

Seçim kararı alınmasının ardından sahaya inen ve milletimizden büyük teveccüh gören İyi Parti, içeride ve dışarıda kimseyle kavga etmeye değil, herkesle barış içinde adaletin hüküm sürdüğü, israfın son bulduğu, ülke zenginliklerinin yandaşlara peşkeş çekilmediği, aksine milletimiz ile paylaşıldığı bir Türkiye’ye kavuşmak için yola çıkmıştır.

İddia ediyoruz ki, 24 Haziran seçimleri ile vatandaşın çektiği ekonomik sıkıntıların da sonu gelecektir. Gerek Sakarya’da, gerekse ülkemizin tamamında milletimizin İYİ PARTİ’ ye göstermiş olduğu teveccüh sandıklara yansıyacak ve ülkemiz rahat bir nefes alacaktır.

Türk Milleti’nin son 7 ayda umudu haline gelen Genel Başkanımız Sn. Meral AKŞENER Hanımefendi ve İYİ Parti olarak artık Sakaryalılarla buluşma zamanımız gelmiştir. Mübarek Ramazan Bayramı’nın 2. günü olan 16 Haziran Cumartesi saat 17:30 da bütün hemşehrilerimizi, Genel Başkanımız Sn.Meral AKŞENER Hanımefendi’yi misafir edeceğimiz Kent Meydanı’ndaki mitingimize davet ediyor ve YÜZÜNÜ GÜNEŞE DÖN SAKARYA diyoruz.

İYİ PARTİ

Türkiye’ye İYİ GELECEK,

Sakarya’ya İYİ GELECEK.”

haberadmin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu