Mekkenin fethi ve Ödül törenine davet

#ferizlide.com

Mekkenin fethi ve siyer-i nebı sınavı. Ödül törenine davet

Bir çiçekle bahar olmaz; ama her bahar bir çiçekle başlar” diyerek yola çıktığımız Siyer-i Nebi (Peygamberimizin hayatı) sınavına bu yılda Türkiye genelinde yüzbinlerce öğrencimiz müracaat etti.15Aralık 2018 tarihinde yapılan Peygamberimizin hayatı sınavına ilgi her geçen yıl artmaktadır. Ferizli ilçemizden de 200 ün üzerinde liseli öğrencisinin müracaat ettiği sınav sonuçları, 31 Aralık akşamı açıklanacak.

Peygamberimizin hayatı sınavına katılan ve dereceye giren Liseli öğrencilere ödüllerinin verileceği Mekke’nin Fethi proğramına tüm halkımız davetlidir.

Mekke’nin Fethinin her yıl 31 Aralık akşamı kutlanmasının gençlerimizde Fethin anlam ve öneminin daha iyi anlaşılmasını sağlamaktır. Amacımız gençlerimiz üzerinde yapılan ifsat çalışmalarına karşı irşat çalışması yapmaktır. Peygamber sevgisinin önemini, İslam’da yeni yıl kutlamalarının ne anlama geldiği bilincinin oluşturulması, şuurlu bir gençliğin yetiştirilmesine vesile olmaktır.

Bu bağlamda her yıl olduğu gibi bu yılda; tüm Türkiye’de olduğu gibi Sakarya’mızda da 31 Aralık 2018 Pazartesi akşamı saat 19:54 de Adapazarı kapalı spor salonunda düzenlenecek MEKKE’nin FETHİ programında sizleri de bekliyoruz.

Not:Araclar 31 Aralik Pazartesi saat 18:15de Ferizli merkezden hareket edecektir.

İrtibat tel: 05054567820  – 05312711578 –   05310732165

 

FERİZLİ ANADOLU GENÇLİK DERNEĞİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x