Meclisimizle halkın 24 saat hizmetindeyiz

#ferizlide.com

Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, AK Parti ve MHP’de görev alan ana kademe ve mahalle başkanları ile düzenlenen yemekte bir araya geldi.

Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu 31 Mart seçim çalışmalarına tüm hızı ile devam ediyor. İlçeyi karış karış gezen Gündoğdu, AK Parti ve MHP’de görev alan ana kademe ve mahalle başkanları ile düzenlenen yemekte bir araya geldi. Gündoğdu, “31 Mart’a kadar çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadan, Cumhur İttifakına en büyük desteği vermek hepimizin görevidir. Sandıklardan kötü bir sonuç bekleyerek, perde arkasında farklı planlar yapanlara bugün değilse ne zaman cevap vereceğiz” dedi.

İlgili Makaleler

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ

Gündoğdu ayrıca şunları kaydetti: “Bir beka meselesi olarak gördüğümüz yerel seçimler öncesinde bu kutlu davanın neferleri olan gönüldaşlarımız ile bu akşam bir arada olmaktan çok mutluyuz. Ferizli’ye verdiğimiz hizmet sözümüzü yerine getirmek için hep birlikte çalışacağız. Ferizli için yapacak çok işimiz var. Meclisimiz ile halkımızın sorunlarını çözmek için 24 saat hizmetinizde olacağız. Ferizlimize Gönül Belediyeciliğini getirecek, doğaya saygılı, geleceğe umutla bakan, güçlü bir şehri hep birlikte inşa edeceğiz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu