Meclis üyesi Efiloğlu kamyonlar kime çalışıyor?

Abdullah Efiloğlu, gübre çeken kamyonlar belediyemize müracaat etti mi?

Ferizli belediye meclis üyesi iyi parti gurup sözcüsü Abdullah Efiloğlu yaptığı açıklamada “Bahçesine gübre çektirmek isteyen vatandaşlarımız belediyemize müracaat etmiş midir?”

#FERİZLİDE.COM:

Efiloğlu yaptığı yazılı açıklamada “Bir Pazar günü belediyenin kamyonları vatandaşlarımızın bahçelerine gübre çekmeye başladı. İhtiyacı olan bahçe sahiplerinin belediyemize müracaat etmesi gerekmekte değil mi!

Bütün işleri bitirdik. Bir metre tarla yolumuz kalmadı Elhamdülillah gübre çekiyoruz. Evet çekmeli miyiz? çekmeliyiz lakin önce kendi asli görevlerini yapmalı belediyemiz diye düşünüyorum. Acaba bizim ilçemizde nakliye kamyonları yok muydu? Neden belediye kamyonları tercih edildi?

O gün çalışan arkadaşlarımızın ücretlerini kim ödeyecek?

Bir Kamyon ücreti ne kadar?

Pazar günü kaç kamyon gübre çekildi? 

Bu soruları yazılı olarak da İyi Parti grubumuz adına mecliste soracağız ve neticesini Ferizli kamuoyuna bilgilendireceğiz. Saygılarımla.” Diye kaydetti.

5 Yorum

  1. Başlığa bak
    Gübre çeken kamyonlar belediyemize müracaat etti mi
    Yok etmedi garaj ali baba tekkesi ya marsa bastık aldik gittik oglum siyaset yapmaya malzemeniz yoksa gelin malzeme vereyim yiyemeyeceginiz boklara kalkmayın

  2. Demek ki siz iktidara gelseniz yok pazar hafta sonu , yok kamyon su mu yakıyor gibi bahaneler ile halka hizmetten kaçınacaksınız. Pazar günü de olsa belediye halka hizmet etmiş, sorun ne? Belediye halka hizmet için görevde degilmi. İyi ki iktidarda değilsiniz.

    1. adamda zaten yapmayız demiyor, “İhtiyacı olan bahçe sahiplerinin belediyemize müracaat etmesi gerekmekte değil mi! “diyor..

    2. Kardeş adam yazısında demek istiyorki kamyonlar ücretlimi kullanılıyor ücretsizmi sen at gözlüğüyle olaya baktığından işine gelen kısmını anlıyorsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu