Meclis Üyesi AKP’den İstifa etti

#ferizlide.com

Ak parti belediye meclis üyesi ve belediye başkan yardımcısı Naci Kıral Ak parti üyeliğinden istifa etti.

Naci Kıral 2014 yerel seçimlerinde Ak parti meclis üyesi listesinden seçilerek belediye meclisine gelmişti.

Kıral yaklaşık 5 yıldır yürüttüğü bu görevi yanı sıra belediye başkan yardımcılığı görevinde de bulundu. Son olarak Ak partiden aday adayı olan Naci Kıral bu esnada belediye başkan yardımcılığından istifa etmişti.

Adayların açıklanmasının ardından kartların yeniden karılması ile birlikte Ak parti meclis üyesi Naci Kıral’ın partisinden istifa ettiği duyuldu.

Daha önce İYİ Partiden belediye başkan adayı olacağı söylentileri asılsız çıkan Kıral’ın şimdide ‘millet ittifakı’ meclis üyesi listesine gireceği söyleniyor.

İstifa konusuyla ilgili telefonla ulaştığımız Naci Kıral, -istifa ettiğiniz doğrumu? Sorumuza –Kıral “evet Ak parti’den istifa ettiğim doğrudur. Dilekçemi hem belediyeye hem ilçe seçim kuruluna verdim” dedi. İstifa nedenine ise ‘kendime has bazı meselelerden dolayı’ diye açıklamada bulundu. Millet ittifakı listesinden meçli üyesi söylentilerineyse Kıral “net bir şey yok. Bazı teklifler var. Daha bir karar vermedim” cevabını verdi.

Abone Olun
Bildir
guest
4 Yorum
en yeniler
eskiler beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Necati
Necati
2 yıl önce

Naci bey akp li hiç olmadı zaten ahmet ve abdürrezzak lının kontenjanından geçen seçim listeye gir di şimdi ise listede yer bulamayacağını anlayınca ip çilerin yanına koştu güle güle git varlığından bişe olmadı ki yokluğundan olsun.

İsmail
İsmail
2 yıl önce

Tın menfaat bitti işbitti

S....
S....
2 yıl önce
Yanıtla  İsmail

Böyle atmalar durmazlar sabit bir partide bunlar aynı oryantel gibidirler. Gezerler, olsun tam yerini bulmuş.

öyle işte
öyle işte
2 yıl önce
Yanıtla  S....

ülkenin bu halini görüpte ülkesini, halkını, ÜMMETİNİ(!) düşünen, düşünmeye aklı yetebilen herkes beka(!) için AKP ile yollarını ayırır helal olsun Naci abime

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
4
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x