Mahallemizin kaderiyle oynamayın

Gölkent’in ilçe olmasıyla ilgili yapılan son toplantıya eleştiri geldi.

#FERİZLİDE.COM: mustafa üstübi: Gökhan Korkmaz isimli esnaf vatandaş sosyal medya facebook (Gölkent Köyü) hesabında şöyle yazdı: “Kimse bundan sonra lay lay lom ile çıkar siyaseti gözeterek mahallemizin (köyümüzün) kaderiyle oynamasın.”

“Büyükşehir yasasıyla birlikte, Gölkent Belediyemiz kapandı; Yani yasaya göre tekrardan belde veya belediye olmamız imkansız.

Gelelim ilçe konusuna arkadaşlar, Karaman, Camili ve Korucuk mahallelerinin toplam nüfus sayısı takriben 100.000’e yakın ve ilçe başvuruları sonuç vermedi.

Gölkentimiz adına 1250 nüfusla ilçe başvurusu yapmak sadece bizleri gülünç duruma düşürür ve düşürdü de. Oysa yeni çıkan mahallelerin köy statüsüne geçme yasasıyla, su ve elektrik daha ucuza, yapı ruhsatları da daha ucuza ve benzeri durumlar daha imkanlı hale gelecekken bunu niye değerlendirmedik?

Gerçekçi olmak varken insanları boş yere umutlandırmaya gerek yok ve bazı şeyleri de görmek lazım. Ömrüm boyunca görmediğim tarla yolları yapıldı ve yapılmaya devam ediliyor, çöp kutusu yoktu haftada bir gün çöp arabası geziyordu her yeri çöp götürüyordu, keza ana yolumuz yapıldı ve akabinde yeni çalışmalar devam ediyor.

En kısa zamanda doğal gaz çalışmaları başlayacak…

Gölkent mahallemize hangi hizmet gelmiyor???

Diğer mahallelerimize bakarak lütfen vicdan muhasebesi yapın.

Kimse bundan sonra lay lay lom ile çıkar siyaseti gözeterek mahallemizin (köyümüzün) kaderiyle oynamasın, yıllarca beldeyken oynandı zaten…

Saygılarımla.

Gökhan KORKMAZ”

Abone Olun
Bildir
guest
1 Yorum
en yeniler
eskiler beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
İbrahim Erkal
İbrahim Erkal
8 gün önce

📌Öncelikle herkese hayırlı akşamlar diliyorum. 🩸Geçtiğimiz günlerde Gölkent mahallemizin ilçe olabilmesi için yapılan toplantıyı herkes biliyor. Bu toplantıda yapılan konuşmalar ve açıklamaların hepsi haber sitelerinde güzel bir şekilde yayınlandı. 🩸Ta ki herkesin açıklaması ve görüşü farklıdır bunu da biliyoruz olumlu veya olumsuz değerlendiren birçok kişi var ayrıca herkesin kafasında farklı farklı soru işaretleri de var. 🩸Ben burada kısaca şunu belirtmek istiyorum, “Gölkent Köyü” sosyal medya sayfa yöneticisi İbrahim Erkal olarak, bugün beni arayan bir çok kişi neden olumsuz haber paylaşıyorsun diye konuştular; Ben de buradan şu sözleri söylemek istiyorum, burası “Gölkent Köyü” sosyal medya sayfaları mahallemizin (köyümüzün) tanıtımını yapmak ve… Daha Fazlası »

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
1
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x