Koray Aydın Çiçek’e destek istedi

#ferizlide.com

İYİ Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın Ferizli’de Seçim Bürosu Açtı.

İyi Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın Beraberinde Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cihan Kolip ile birlikte Ferizli’ye geldi. Ferizli belediye Başkan adayı Serhat Çiçek’e Destek vermek için geldikleri Ferizli’de seçim Bürosu açılışı yaptılar.

Genel Başkan yardımcısı Koray aydın Seçim Bürosunun açılışı yaptıktan sonra cadde üzerinde bulunan esnafları ziyaret ederek Demokrasi Meydanında toplanan kalabalık vatandaş topluluğuna bir konuşma yaptı.

Koray Aydın yaptığı konuşmada “1999 Tarihinde Sakarya’da yaşanan depremde Bayındırlık İskan Bakanı idim ve Sakarya’da büyük deprem felaketinde yıkılan evlerden büyük zarar gören vatandaşlarımızın ilk önce çadırlara, sonrada konteynerlere ve en hızlı bir şekilde de konutlarına kavuşturduk. Altyapısının yaptık Ferizli’de ise deprem konutları yaparak gelişmesini sağladık.

Karasu, Adapazarı arasındaki çift yönlü bölünmüş oto yolunu da yaparak hizmete soktuk” diyen Koray Aydın şöyle devam etti; ”Ferizli’de Sizlere pırıl pırıl bir aday olarak Serhat Çiçek’i emanet ediyoruz.

Sizlerden isteğim belediye Başkan adayımız sahip çıkmanız.

Serhat kardeşimin belediye başkanlığını çok çalışıp kazanmasını istiyorum ve bekliyorum” diye belirtti.

Ayrıyeten Koray Aydın Ferizli gezisini sosyal medya Twitter hesabından şöyle paylaştı:

“Sakarya ferizli’de çok iyi bir hava yakalanmış, belediye başkan adayımız Serhat Çiçek hedefe kilitlenmiş, ilçe teşkilatımızın son derece organize, Ferizli halkı iyiler ve cesurların yanında yer almış durumda! Yolları açık olsun!”

Sakarya İyi Parti milletvekili Ümit Dikbayır, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Cihat Kolip ve Ferizli Belediye Başkan Adayı Serhat Çiçek’te birer konuşma yaptılar.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x