Konfederasyon Genel merkezde toplandı

#ferizlide.com

Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Yönetim Kurulu, Başkan Zürfettin Hacıoğlu Başkanlığında Bursa genel merkez toplantı Salonunda bir araya geldi.

 

Balkan Rumeli Türkleri konfederasyonu Başkanı Zürfettin Hacıoğlu Toplantı sonrasında Yaptığı açıklamada “yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte her iki ayda bir yaptığımız toplantımızda Genel merkezimizde toplanarak 2018 de yapılan çalışmaları değerlendirdik ve akabinde 2019 yılında yapacağımız proje çalışmalarımızı programladık.” dedi

 

Hacıoğlu, “31 Mart 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde Konfederasyonumuza bağlı olan Federasyonlarımız, Derneklerimizden Belediye Başkanlığına ve Meclis üyeliğinde görev almak istiyen tüm arkadaşlarımıza desteğimiz tamdır. Kendilerine güveniyoruz. Burada parti ayrımı yapmıyoruz. Önemli olan arkadaşlarımızın siyasetin, kurum ve kuruşların içeresinde yer alarak vatandaşlarımıza hizmet etme kervanın içeresinde olmaları bizleri memnun eder. Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler Belediye Başkanlığı ve meclis üyelikleri, Mahalle muhtarlarımızda başarılar diliyorum. Vatandaşlarımız da bazı kişilerin yapacağı Sözle ve işle ilgili Baskılara boyun eğmemelerini ve kendi iradeleri ile sandığa gidip oylarını kullanmalarını bekliyoruz” diye belirti.

 

Toplantıda Balkan Rumeli Türkleri konfederasyonu Kurucularından ve ayni zamanda Bursa Balkan Rumeli Türkleri konfederasyonu Yönetim Kurulu üyesi çocuk cerrahi uzmanı Prof. Dr. Emin Balkan Bursa Büyükşehir belediye başkanlığına İYİ partiden aday adayı olduğunu açıkladı.

 

Toplantıya Sakarya’dan Balkan Rumeli Türkleri konfederasyonu Basın ve Medya tanıtımdan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Ulu ile Yönetim Kurulu Üyesi Besim Boncukta katıldı.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x