Kolip, ‘5 yıl sonra Sakarya’yı Avrupa konuşacak’

#ferizlide.com

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Uzm. Dr. Cihan Kolip, Kocaali’de katıldığı cenazenin ardından İYİ Parti ve CHP’li yöneticilerle bir araya geldi. Kolip, “İddialı projeler hazırladık. 5 yıl sonra Sakarya’yı Türkiye değil, Avrupa konuşacak” diye konuştu.

Cenaze

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Uzm. Dr. Cihan Kolip, Kocaali CHP İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Temel Çatalbaş’ın vefat eden annesi Senem Çatalbaş’ın cenazesine katılmak üzere Kocaali’nin Kirazlı köyüne gitti. Uzm. Dr. Cihan Kolip, cenazenin ardından ise Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, İYİ Parti Kocaali Belediye Başkan Adayı Kemal Din, CHP eski Belediye Başkan adayı Mithat Sarı, MHP Eski Belediye Başkan adayı Kenan Çatalbaş ve Karasu Belediye Meclis Üyesi Mehmet Çatalbaş ile vatandaşlarla bir araya geldi.

Örnek olacak

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Uzm. Dr. Kolip, Sakarya’nın çok önemli bir coğrafyada, ciddi potansiyelleri olduğunu ifade ederek, “Biz tüm projelerimizin temellerinde, Sakarya’nın rekabet üstünlüklerini ortaya çıkaracak özellikleri ön plana alıyoruz. Çok iddialı projeler hazırladık. Sakarya’nı 5 yıl sonra Türkiye değil, Avrupa konuşacak. Örnek olacak bir şehirleşme mücadelesine başlayacağız ve bunda başarılı olacağız” diye konuştu.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x