Kocaeli Üniversitesi Sorumluluk Projesine ev Sahipliği Yaptı

#ferizlide.com: Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Sorumluluk Projesine ev Sahipliği Yaptı.

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi  Araştırma ve Uygulama Hastanesi güzel bir sosyal sorumluluk projesine ev sahipliği yaptı.

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi  Araştırma ve Uygulama Hastanesi ne İstanbul Küçükçekmece TED Atakent Özel Anadolu Lisesi n den gelen 6 kişilik bir öğrenci grubu ve okullarının danışman öğretmenleri ile Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi  Araştırma ve Uygulama Hastanesin de hastalara yardım ettiler. Hastaların bulamadığı bölümlere götürerek, yaşlı hastaları tekerlekli sandalyeye bindirip taşıyarak hastaların beğenisini  kazandılar. Sosyal sorumluluk projelerinin son gününde Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi  Araştırma ve Uygulama Hastanesi  baş müdürü Burhan Eres’i ziyaret edip bu imkanı kendilerine tanıdıkları için çok teşekkür ettiler.

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi  Araştırma ve Uygulama Hastanesi de ki sosyal sorumluluk projesindeki 6 genç çok şey öğrendiklerini insanlara yardım etmenin mutluluk verdiğini  ifade ettiler.

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi  Araştırma ve Uygulama Hastanesi başmüdürü Burhan Eres 6 genç öğrenciyi tanımaktan mutlu olduğunu, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında gençlerin hayata bakışlarının daha değişik olacağını vurgulayarak her şeyden önemlisi yardım etmenin mutluluğunu yaşadılar dedi. Hepsine ayrı ayrı teşekkür etti.

Haber: Özge Keçeci

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x